Rachunki vs.

Bengals i Bills mają na swoim koncie połowę meczów w fazie play-off w dywizji. Przez dwie kwarty Cincinnati dominowało w tym meczu w śnieżnym Buffalo dzięki gangsterom, którzy wyszli z bramki.

Joe Burrow poprowadził serię przyłożeń jeden po drugim, aby rozpocząć mecz, podczas gdy obrona Bengals zatrzymała atak Bills po trzech kolejnych przyłożeniach, dając drużynie Zacha Taylora 14-punktową przewagę na koniec pierwszej kwarty. Josh Allen i spółka zdołali złapać rytm po trzecim posiadaniu w ciągu dnia, gdy rozgrywający zakończył 13-graną jazdę z przyłożeniem na linii bramkowej. Jednak Cincinnati odpowiedziało, jadąc w dół boiska, aby kopnąć do kosza z gry i zwiększyć przewagę do dwucyfrowej przed przerwą.

Zwycięzca tego meczu zmierzy się z Kansas City Chiefs w meczu o mistrzostwo AFC, ale o miejscu tego meczu zadecydują wyniki bezpośrednich pojedynków. Jeśli Bengals odniosą zwycięstwo, mecz odbędzie się na stadionie Arrowhead. Jeśli jednak Bills wygrają, mecz o tytuł konferencji zostanie rozegrany na neutralnym stadionie Mercedes-Benz Stadium w Atlancie.

Czy zatem Bengale utrzymają prowadzenie? A może Buffalo ma powrót w drugiej połowie? Zaraz się dowiemy. Ponieważ ta gra wciąż się rozwija, koniecznie sprawdź nasz niedzielny blog na żywo Head to Head. Poniżej znajdziesz analizę ekspercką i przegląd najlepszych zagrań w czasie rzeczywistym.

Jak oglądasz

Data: niedziela 22 stycznia | czas: 15:00 czasu wschodniego
Lokalizacja: Stadion Haymark (Buffalo, Nowy Jork)
telewizja: CBS | Strumień: Nadrzędny + (Wypróbuj ZA DARMO przez 30 dni z kodem promocyjnym PLAYOFFS)
Nieprzerwany: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Rachunki -5,5, O/U 49 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook

READ  LeBron James na liście transferowej poza sezonem LA Lakers: „To nie moja decyzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *