Rajdy Gonzaga i stan Michigan unikają niepokoju na lotnisku

Coronado, Kalifornia — Prawdziwy czas 22 punkty i 13 zbiórek, aby prowadzić numer 2 Gonzaga w porywającym powrocie z 12-punktowego deficytu, który doprowadził Bulldogs do zwycięstwa 64-63 nad Michigan State w piątek wieczorem w bazie sił powietrznych USS Abraham Lincoln na North Island. Lotnisko.

Dimme oddał strzał wewnętrzny z 2:24 do końca, co dało przewagę 63-61. Jacks zdobyli jeszcze jeden punkt, gdy Dimme wykonał drugi z dwóch rzutów wolnych z wynikiem 1:51 przed końcem.

z Gonzagi Julian Strather Stan Michigan został wezwany do podróży, pozostało im 31 sekund Jaden Akins Przegapiłem zdesperowany 3-wskaźnik na brzęczyk.

Strather miał 13 punktów i dziewięć zbiórek, a Nolan Hickman Gonzaga (2-0) zdobył 10 biegów.

Wielki człowiek stanu Michigan Maddy Sissoko Zdobył 10 ze swoich 14 punktów w pierwszej połowie, ale popełnił trzeci faul na początku drugiej połowy i nie wywarł większego wpływu przez resztę drogi.

Spartanie (1-1) prowadzili 45-33 w trzy minuty po drugiej połowie, zanim Timm i Zags wyszli 11-0, aby zbliżyć się do 45-44. Dimme wykonał lay-up z ruchem obrotowym, został sfaulowany i wykonał rzut wolny, a następnie sfaulowany Razir Bolton Zworka linii bazowej musi zamykać się w ciągu trzech punktów. Epton Reid IIIWsad w tym meczu postawił walety na 45-44.

Tyson Walker Zostało 12:10, aby przełamać pięciominutową suszę MSU.

Choć był imponujący, Dimme wykonał tylko cztery z 10 rzutów wolnych i mógł dać Jagsowi amortyzację w późnej fazie gry.

W bazie lotniczej USS Carl Vinson w North Island NAS, 11 lat po tym, jak Karolina Północna pokonała stan Michigan, ówczesny prezydent Barack Obama i żona Michelle obserwowali z sądu.

Drużyny nosiły mundury kamuflażowe ze Stanami Zjednoczonymi na plecach. Przed rozpoczęciem drugiej połowy tłum starał się zatrzymać flagę o zachodzie słońca. Trzytysięczny tłum składał się głównie z marynarzy z lotniskowca i fanów obu drużyn.

READ  Akcje rosną w napiętym tygodniu danych o inflacji

Michigan State prowadził 38-31 po przerwie, głównie dzięki sile potężnej wewnętrznej gry Sissoko o długości 6 stóp i 9 cm. Sissoko wykonał trzy wsady w ostatnich 5 minutach połowy, w tym podanie alley-oop AJ Hogarth. Jego ostatnie dwa wsady pomogły utrzymać Spartan w szachu. Stan Michigan miał serię przechwytów, w których trener Tom Izzo mocno wymachiwał pięściami.

Żadna z drużyn nie bała się trafić w „trójkę” i każda z drużyn oddała strzał zza łuku w pierwszych dwóch minutach. Wiatr wpłynął tylko na jeden 3-punktowy strzał, ponieważ sześciopoziomowy kiosk i tablica wyników zablokowały większość wiatru znad Pacyfiku.