Random: Nintendo potwierdza, jak wymówić Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo

Cóż, dzięki Bogu za to!

Od czasu wykrycia The Legend of Zelda: Łzy Królestwa w ostatnich dniach Pokaz na żywo na NintendoNiektórzy fani gorączkowo zastanawiali się, jak wymówić nowy tytuł: Czy są to łzy (jak płacz) czy łzy (jak płacz).?

Teraz ten pisarz nie ma wątpliwości co do wymowy – po prostu zapytaj ktokolwiek — ale Nintendo potwierdziło to na pewno, na wypadek, gdybyś nadal nie był w 100% w tej sprawie. Pojawiają się wiadomości EurogamerI tak, jak większość z nas podejrzewa, wymowa to „łzy” – jak w płacz Łzy (jak łzy, które bez wątpienia wylejesz i będziesz musiał przeczytać kolejny artykuł pod tym świecącym nagłówkiem… narzekać…).

Tak więc, koniec dyskusji, ruszamy dalej, bardzo dziękuję.

Och właściwie, czekaj, jeszcze nie odchodź – mamy plik Mnóstwo innych teorii, które powinieneś po prostu sprawdzić Jeśli jesteś fanem serii Zelda! Należą do nich podróże w czasie, epizody w czasie i powrót ulubionej rudej wszystkich, Demise. Jest wiele rzeczy do rozpakowania przed premierą gry 12 maja 2023 r., więc dołącz do zabawy.

Więcej informacji na temat Łez Królestwa znajdziesz na naszej stronie internetowej Wszystko, co do tej pory wiemy Strona, na której szczegółowo opisujemy … Cóż, wszystko. Zebraliśmy również najlepsze miejsca, w których można obecnie zamówić grę w przedsprzedażyaby oszczędzić Ci kłopotów z przeszukiwaniem sieci!

Co myślisz o tytule teraz, gdy znamy jego dokładną wymowę? podziwiać? Nienawidzę tego? Obojętny? Rozerwij się (jak w szybkim tempie) do sekcji komentarzy i daj nam znać!

READ  Moje letnie wakacje dostaną wersję angielską

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *