Alexander Volkanovsky i Dan Hooker rzucają „Little Rat” Colby Covington: „Zasługuje na to, naprawdę to robi”

Aleksander Wołkanowski A Dan Dziwka Nie być fanem Colby Covington.

Jest to widoczne po tym, jak dwaj przyjaciele i koledzy z drużyny wznieśli toast za byłego tymczasowego mistrza wagi półśredniej UFC w pewnym okresie Ostatni odcinek Lud i kat pokazać.

– Odpierdol się, to ***** idiota, bracie – powiedział Hooker na wzmiankę o nazwisku Covingtona.

– To idiota – zgodził się Volkanovsky.

– Jest idiotą, a oni to ukrywają – kontynuował Hooker. Na przykład UFC ukrywa przed nim gówno. Muszą. Biją go. Nie może nawet trenować w PI, więc lubią go smarować po drugiej stronie ulicy… Przychodzi nocą na szczycie, jak wchodzi tylnymi drzwiami na szczyt. Jest małym szczurem, bracie. Na przykład to jest p****s***. Nie mieszka w hotelu gospodarza. Właściwie robi wszystko, aby unikać ludzi. najdziwniejsza rzecz.”

„Jeśli masz zamiar to zagrać, to posiadaj to. Prawda?” – powiedział Wołkanowski. „Miej to i nie płacz z tego powodu. Ponieważ słyszałem, jak płakał: „Och, muszę to zrobić, muszę wezwać ochroniarzy” i tak dalej. Cóż, wtedy nie graj w tę grę. , co chcesz żebyśmy zrobili?”

34-letni Covington miał wielu wrogów podczas wyścigu UFC. Lekkomyślny Amerykanin był w przeszłości atakowany przez bojowników, w szczególności Fabricio Werdum A Jorge Masvidal.

Wirdom Niezapomniane rzuty plecami w Covington w 2017 roku po tym, jak w wadze półśredniej brazylijscy fani nazwali „brudnymi zwierzętami”, co skłoniło Covington do późniejszego ogłoszenia „F*** Brazil”.

Podobnie, Covington doznał rzekomego ataku Masvidala przed restauracją w Miami Beach w marcu później. UFC 272 walka. Oczekuje się, że proces Masvidala rozpocznie się 5 grudnia, a weteranowi grozi oskarżenie karne, jeśli zostanie skazany.

Wiele nieporozumień Covingtona z innymi sportowcami doprowadziło do oddzielenia się zawodnika od jego długoletniego zespołu American Top Team w 2020 roku.

READ  Kontuzje w 9. tygodniu NFL: wykluczyli Jonathan Taylor i Chuba Hubbard; Mecz decyzyjny Ryana Tanehilla

A jeśli ich komentarze są jakąś wskazówką, jasne jest, że mistrz wagi piórkowej UFC Volkanovsky i Hooker nie mają szacunku dla sposobu, w jaki Covington prowadzi swój biznes.

– Cokolwiek powiem, akceptuję konsekwencje tego, co powiedziałem – powiedział Hooker. „Bez względu na to, jaką kłótnię z kimkolwiek będę, gdybym zobaczył ich na PI i powiedziałby „P******** Dan Hooker, chodźmy walczyć na parkingu”, powiedziałbym: „Tak, dobrze . Przyjmuję to, co powiedziałeś. Być może wypiłem wtedy trochę piwa, ale to powiedziałem. [Covington] Nie akceptuje konsekwencji tego. Na przykład, jeśli pójdziesz do Colby, „Hej Colby, mam cię dość stary. [Let’s fight in the] Parkowanie, „Pójdzie”, „Och, moje bezpieczeństwo”, „Wsiądź do jego samochodu i jedź”.

– Tak, dokładnie – powiedział Volkanovsky. „To zabawne, mój przyjacielu – jest atakowany podczas tygodnia walki. Powinniśmy mieć taśmę podkreślającą, jak bardzo go uderzyliśmy w tych programach. brud i sprzątanie Ta twarz jest w tym błocie. Ale warto. Naprawdę.

Zobacz Volkanovskiego i Hooker w poniższym klipie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *