Rankingi QB Power Rankings Football College: debiutuje CJ Stroud z Ohio State, Tanner Morgan z Minnesoty State

Grafika sportowa CBS

Myślę, że możesz wrócić do domu. Możesz też po prostu wrócić do poprzedniej pracy i ponownie połączyć się z ludźmi, z którymi odniosłeś tak wiele sukcesów. To właśnie zrobił koordynator ofensywy w Minnesocie, Kirk Ciaruka, wracając do programu Golden Gopher.

Ciarrocca pierwotnie przybyła do Minnesoty z PJ Fleck z Western Michigan w 2017 roku. W sezonie 2019 Gophers osiągnęli wynik 11-2 dzięki dobrej grze biegowej, silnej obronie i chemii między Ciarrocca i rozgrywającym Tannerem Morganem, co przeniosło ofensywę Gophers na inny poziom. Morgan zakończył sezon rzucając 3253 jardy i 30 przyłożeń. Jego skuteczność podań wynosząca 178,7 uplasowała go na czwartym miejscu w kraju, za trzema graczami, którzy obecnie startują w zespołach NFL: Joe Borough, Galen Hurts i Justin Fields. Jednak Morgan nadal jest na studiach, ponieważ jego liczba ucierpiała po tym, jak Ciaroca wyjechał do Penn State po sezonie 2019.

Ciaroca walczyła również bez Morgana. Po mało inspirujących okresach spędzonych w Pensylwanii i Wirginii Zachodniej, w tym sezonie wrócił do Minnesoty, ponownie spotkał się z Morganem i obaj znów tworzyli razem piękną muzykę. Gopher 4-0, gdy Morgan wykonał ponad 77% swoich podań na 11,2 jarda na próbę z siedmioma przyłożeniami, a jego ocena podań wynosząca 198,14 ponownie zajmuje czwarte miejsce w kraju. W rezultacie po raz pierwszy w sezonie 2022 zdobył nasze rankingi QB Power Rankings.

Oceny siły rozgrywającej

już nie zaaranżowane: Garrett Schrader, Syrakuzy; Stetson Bennett, Georgia; Tyler Van Dyck, Miami

Zainstaluj również te etykiety w ich szafkach: Sam Hartman, Wake Forest; Devin Leary, Stan NC, Max Duggan, TCU, Taulia Tagovailoa, Maryland; Michael Bencks, Waszyngton

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *