Raper Sean Kingston zgadza się wrócić na Florydę w sprawie oszustwa

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

  • autor, Laura Blasi
  • Rola, BBC News, Waszyngton

Raper Sean Kingston zgodził się na ekstradycję na Florydę, gdzie jemu i jego matce postawiono zarzuty popełnienia oszustwa i kradzieży na kwotę ponad 1 miliona dolarów.

Kingston podpisał dokumenty, w których zrzeka się prawa do zakwestionowania ekstradycji przed sądem w Kalifornii, poinformował BBC Departament Policji Hrabstwa San Bernardino.

Nie jest jasne, kiedy Kingston wróci na Florydę.

Biuro szeryfa hrabstwa Broward oskarżyło 34-letniego Kingstona i jego matkę, 61-letnią Janice Turner, o kradzież biżuterii, pieniędzy, luksusowego samochodu i nie tylko w ramach rzekomego planu mającego na celu oszukanie wielu firm na kwotę ponad 1 miliona dolarów, zgodnie z nakazami aresztowania.

Policja na Florydzie w lutym dokonała nalotu na dom w pobliżu Fort Lauderdale, w którym z dokumentów sądowych wynika, że ​​piosenkarka, której legalne nazwisko brzmi Kisan Anderson, mieszkała.

Urodzona na Jamajce piosenkarka, znana z takich piosenek jak Beautiful Girls, Fire Burning i Eenie Meenie, według doniesień przebywała we wtorek w więzieniu w południowej Kalifornii. Według agencji informacyjnej Associated Press. Urzędnicy szeryfa Kalifornii powiedzieli agencji prasowej, że będą współpracować z biurem szeryfa hrabstwa Broward w sprawie jego ekstradycji.

W odrębnym pozwie firma oskarżyła firmę Kingston o niezapłacenie pełnej ceny za duży system telewizyjny i dźwiękowy.

Firma twierdzi, że Kingston „nakłonił” ją do zainstalowania produktów „przy możliwie najmniejszej zaliczce”, składając „liczne fałszywe oświadczenia”, w tym sugerując, że nakręci filmy promocyjne dla firmy wraz z Justinem Bieberem.

Po instalacji firma twierdzi, że pan Kingston nie uregulował pozostałych płatności i pozywa go za złamanie umowy i oszustwo.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami firmy Kingston w celu uzyskania komentarza.

„Mam się dobrze, moja mama też” – powiedział piosenkarz w odpowiedzi na doniesienia o aresztowaniu swojej matki.

„Moi prawnicy zajmują się wszystkim w chwili obecnej” – dodał.

Po aresztowaniu prawnik reprezentujący parę przyznał się do postawionych im zarzutów i powiedział Associated Press: „Nie możemy się doczekać, aż zajmiemy się tymi zarzutami w sądzie i jesteśmy pewni, że uda nam się osiągnąć pomyślne rozwiązanie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *