Reakcja Romana Reignsa na tytułową grę logiczną z nagrodami

Roman Reigns odpowiedział na przyszły strzał Riddle’a do Undisputed WWE Universal Championship.

Reigns napisał na Twitterze: „Teraz muszę opuścić prywatną wyspę… wskoczyć na prywatny jacht… potem wsiąść do prywatnego samolotu tylko po to, by rozbić tego idiotę”. #smackdown Problemy wodza plemiennego.

Teraz muszę opuścić prywatną wyspę… wskoczyć na prywatny jacht… a potem wsiąść do prywatnego samolotu 🛩 tylko po to, by wpakować tego idiotę w kłopoty z #Smackdown Tribal Chief. 😏☝🏽 https://t.co/jcx0BDlw4v

Riddle pokonał Samiego Zayna zeszłej nocy na SmackDown, aby zdobyć szansę na WWE Undisputed World Championship w przyszłym tygodniu na SmackDown.

Po meczu Usos zaatakował Riddle’a.

Roman Reigns jest posiadaczem WWE Universal Championship Od 30 sierpnia 2020 r. Rekord 645 dni. Następnie zjednoczył ten tytuł z WWE Championship 3 kwietnia, Kiedy pokonał Brocka Lesnara. Od czasu zjednoczenia tytułu na WWE WrestleMania 38, Reigns ani razu nie bronił go w telewizji ani podczas gwiezdnego wydarzenia na żywo.

Jak wspomniano, Reigns nie będzie konkurować w WWE Money In The Bank. Prezentowane wydarzenie na żywo Money In The Bank zaplanowano na sobotę, 2 lipca w MGM Grand Arena w Las Vegas.

Wyniki wczorajszego Smackdown są Dostępny tutaj.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

liczyć

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

READ  Mariah Carey nazywa „piosenkarz” Meghan Markle w swoim podcaście

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.