Reakcje rankingów College Football Playoff: LSU przereklamowany, Tennessee niedoceniany w końcowej pierwszej 25

Ostateczna wersja Rankingi rozgrywek uniwersyteckich w piłce nożnej 2022 zostały wydane we wtorek, a intryga zmierzająca do weekendu mistrzostw konferencji jest mocno wypaczona, ponieważ kilka drużyn walczy o ostatnie miejsce w czteroosobowym polu.

Gruzja Trzymając się miejsca nr 1, Michigan Po zajęciu pierwszego miejsca wskoczył na 2. miejsce stan Ohio W miniony weekend i TCU 3 miejsce po zakończeniu sezonu zasadniczego 12-0. Jedna strata USC Nie. 4, ale trojany są w niepewnej sytuacji, wiedząc, że nie mogą wślizgnąć się do gry o mistrzostwo Pac-12. Nr USC Jeśli 11 spadnie na Utah, będzie to albo piąty w rankingu Buckeyes, albo rozstawiony z numerem 6. Alabama.

Rozmowa będzie gorąca od teraz do niedzieli wyborczej.

Zobaczmy, kto jest przereklamowany, a kto niedoceniany w ostatecznej wersji rankingu.

Dlaczego, u licha, Tennessee jest 6. miejsce poniżej Alabamy? Ponieważ była to brzydka strata dla numeru 19 Karolina Południowa? Wygląda teraz lepiej, niż dwa tygodnie temu świat myślał, że Południowa Karolina była przeciętnym zespołem SEC East. I odwrotnie, strata Alabamy wyniosła 14. miejsce LSU — Tennessee dławi w Baton Rouge — Tygrysy źle wyglądają po porażce Texas A&M Ostatni weekend.

Aha, i był ten nieznośny mały pojedynek jeden na jednego 15 października, kiedy Wolontariusze zwyciężyli w Karmazynowym Przypływie 52-49. To powinno być ważne, ale najwyraźniej nie jest. Czemu? Joe Milton teraz u steru po tym, jak rozgrywający Volunteers, Hendon Hooker, zerwał ACL przeciwko Karolinie Południowej? Jest to rozpatrywane przez komisję, ale to nie wystarczy, aby mnie przekonać.

Tennessee ma zwycięstwo nad Alabamą i zwycięstwo drogowe nad LSU. Jaki jest popisowy hit Alabamy? Zwycięstwo w drugim tygodniu na 20. miejscu Teksas? Nie. 24 vs. wygrana u siebie pod koniec października Stan Missisipi? Tennessee jest niesprawiedliwie karane, ponieważ nie jest tradycyjną potęgą. W przypadku zamieszania okazało się, że zasługuje na miejsce w CFP.

READ  Wnioski o umorzenie pożyczek studenckich są otwarte na testy beta witryny

Przereklamowany: Nie. 14 LSU

Analiza LSU jest częścią powyższej analizy Tennessee i Alabamy, ale to nie powinno być tematem rozmów. Nie było mowy, aby Tygrysy zajęły 14. miejsce po porażce w ostatni weekend w College Station w Teksasie. Zostali pokonani 38-23 przez drużynę Aggies, która w tym roku nie zdobyła więcej niż 31 punktów przeciwko żadnemu przeciwnikowi, była spustoszona przez kontuzje i nie wydawała się zmotywowana podczas serii sześciu meczów z rzędu. Jeśli Texas A&M spali obronę LSU, co zrobi numer 15? Stan OregonNie. 16 Oregon albo nie. 17 UCLA Robić? Będzie bardzo, bardzo brzydko.

Dziewięć zwycięstw w sezonie regularnym w pierwszym roku trenera Briana Kelly’ego było monumentalnym wyczynem, który widziało bardzo niewielu poza Baton Rouge w Luizjanie. Ale walczył z tym Arkansas Następnie przegrał z Texas A&M, gdy bramka wzrosła. To jest ważne.

Wydaje się, że istnieje odruchowa reakcja na założenie, że wszystkie drużyny Pac-12 są przereklamowane i niegodne narodowego uznania, a 12. miejsce w rankingu Waszyngtonu to potwierdza. Michael Benix Jr. jest w pierwszej dziesiątce odbierających w rzymskim Odense, w pierwszej piątce atakujących (40,8 punktów na mecz) i drugim najlepszym obrońcą Pac-12 pod względem liczby jardów na mecz (5,52).

Nie. Przegrana z 17 UCLA jest zrozumiała, podobnie jak strata w następnym tygodniu Stan Arizona To ich powstrzymuje. Ale Utah – który jest o jedno miejsce przed Waszyngtonem – ma trzy straty, w tym jedną z A Floryda Zespół poszedł 6-6. Stan Kansas Zawiera trzy całkiem solidne straty (nr 18 Tulan, nie. 3 TCU i nr. 20 Texas), ale to wciąż trzy straty. Nie. 15 stan Oregon i nie. Można nawet argumentować, że CV Waszyngtonu jest bardziej imponujące z 16 zwycięstwami nad Oregonem. z Clemsona Podpis wygrywa z numerem 13 Stan Floryda.

READ  Setki Izraelczyków zaraża się nowym podtypem Covida JN.1

Waszyngton zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *