Recenzja Black Phone – Ethan Hawke jest niesamowicie dobry w przerażającym horrorze porwania klauna | Film

hEre jest nadprzyrodzoną falą uderzeniową, która sprowadza się do przerażającego, obrzydliwego i doskonale uzasadnionego horroru Stephena Kinga; W rzeczywistości opiera się na opowiadaniu syna autora, Joe Hilla z 2004 roku. Miejscem jest North Denver, w świecie podwójnego dżinsu pod koniec lat 70., a małe miasteczko obawia się seryjnego porywacza o imieniu „The Grabber”, granego przez Ethana Hawke’a w makabrycznej masce. Jest skierowany do nastoletnich chłopców i mówi się, że jedzie swoją ciężarówką w ubraniach klauna i czarnych balonach. Jasnożółte „brakujące” plakaty piętrzą się na ścianach i bramach, a społeczeństwo normalizuje się i dostosowuje do swoich obaw.

Vinnie Shaw (Mason Thames) jest nieśmiałym dzieckiem, biegle w matematyce i baseballu, jej owdowiały ojciec (Jeremy Davis) jest alkoholikiem, a inteligentna siostra jej córki Gwen (Madeline McGraw) odziedziczyła po swojej zmarłej matce dar drugiej wizji . Kiedy Grabber zabiera Vinny’ego, więzi go w piwnicy z dziwnym czarnym telefonem podłączonym do ściany, który wydaje się być odłączony. Ale ten telefon dziwnie dzwoni, gdy łapacza nie ma w pobliżu, a w grę wchodzą duchy jego dawnych ofiar; Tymczasem Gwen ma sny o Grabberze, które policja traktuje bardzo poważnie.

Jest to oglądana rozrywka, która osiąga dość wysoki poziom dzięki strachowi przed skokiem, który wywołuje dreszczyk i napięcie na poziomie ludzkim: ale w drugim akcie filmu pojawia się pewien problem z fabułą, z przerażającym życiem Vinniego jako więźnia Grabbera. w stanie uciec z ogromną ilością nieodkrytych przygotowań do ucieczki. Ale Hawk, którego przerażający potencjał złego faceta reprezentuje prawdopodobny nowy kierunek kariery, jest niepokojący, a Thames i McGraw mają naprawdę dobre występy.

The Black Phone zostanie wydany 24 czerwca w kinach.

READ  Dziedzictwo „w fazie przedprodukcyjnej” mówi James Gunn, 2024 Shoot Eyed – Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *