Reklama Meta Quest 2 Super Bowl przenosi emerytowanego animatronicznego psa do metaverse

Meta zadebiutowała Jego Quest 2 reklama Super Bowl Przed wielką grą i trudno dokładnie zrozumieć, w jaki sposób ma być promowany metaverse (poprzez Dziennik Wall Street). Wywołuje dziwną mieszankę nostalgii – i lekkiego strachu – związanej z dzieciństwem spędzonym wokół niepokojącej animatroniki, a jednocześnie rezygnacja. Pięć nocy u Freddy’ego i czarne lustro instrument perkusyjny.

Reklama otwiera się w Chuck E. Cheese-Eskey – sprytnie zwany Questes – z włochatym animatronicznym psem, różowym sześcioramiennym stworzeniem i dwoma pingwinami wykonującymi „Don’t You (Forget About Me) for Simple Mind” na scenie w przejściu. Niedługo potem ekipa przeprowadzkowa wyciąga trupy członków ekipy przeprowadzkowej z budynku, ponieważ miejsce to zostaje zamknięte na dobre.

Przemieszczający się pies leży bezradnie w zagęszczarce śmieci.
Zdjęcie: martwy

Pies (który mieści się na granicy między słodkim a przerażającym) kończy się gapieniem przez okno na lombard, bez reszty jego ruchomego personelu, grając różne role, gdy jest przekazywany między właścicielami. Po krótkim występie jako dekorator pola do minigolfa jest widziany wyrzucany z tyłu pickupa, a następnie bezradnie umieszczany w zgniatarce śmieci – aż do momentu, gdy w cudowny sposób zostaje wyciągnięty, gdy tylko maszyna zaczyna zbliżać się do jej głowy.

Ta sama kobieta, która wyciągnęła psa z zgniatarki śmieci, wyświetla elektroniczne urządzenie sterujące animacją w centrum kosmicznym, trzymając go w ustalonej pozycji, skierowanej w stronę stołówki. Młody mężczyzna wypróbowujący wystawę wirtualnej rzeczywistości w centrum zdejmuje okulary Quest 2 i jakoś wpada na pomysł, by przyczepić je do poruszającego się psa.

Cóż, oto gdzie to dostajesz czarne lustro-y – Pies zostaje przeniesiony do wirtualnej rzeczywistości na meta, gdzie spotyka swoich dawnych członków zespołu i może ponownie wystąpić, temat, który możesz zapamiętać z „San JuniperoOdcinek przedstawiający wirtualny świat, w którym żyją ludzie starsi i świadomość zmarłych.

Wszyscy czterej animowani przyjaciele ponownie spotkali się w wirtualnej rzeczywistości.
Zdjęcie: martwy

W przedostatniej scenie „Don’t You (Forget About Me)” wznawia grę, a reklama pokazuje wszystkich czterech przyjaciół – każdy w nowych lokalizacjach – tańczących radośnie ze słuchawkami Quest 2, jak słowa „Starzy przyjaciele , Nowa zabawa”, pojawia się na ekranie. Animowany pies, wciąż wyposażony w Quest 2, kończy wyć w środku teraz zamkniętej przestrzeni.

Czy mam czuć się szczęśliwa pod koniec tej reklamy? Fakt, że animatroniczny pies prawdopodobnie zdejmie zestaw słuchawkowy, gdy centrum kosmiczne zostanie otwarte, sprawił, że poczułem się pusty w środku – a może za dużo w nim czytałem. To może być rzeczywistość, którą Meta chce odbudować, ale przygnębiająca realizacja tego zapowiedzi zwraca uwagę na więcej.

READ  Raper PnB Rock zastrzelony w Roscoe's Chicken & Waffles w Los Angeles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *