Relacje na żywo Brazylia – Korea Południowa: Brazylia prowadzi 4:0 po pierwszej połowie

The Mistrzostwa Świata 2022 Kontynuuje poniedziałki na FOX z Brazylia (2-0-1) dominujący Korea Południowa (1-1-1) na stadionie 974 w Ras Abu Aboud w Katarze w szóstym meczu o mistrzostwo 1/8 finału.

brazylijska gwiazda Neymara – który nie grał od pierwszego meczu swojej drużyny z powodu kontuzji więzadeł – wraca do gry i już wywołał sensację w tym wyczekiwanym meczu u siebie.

Zwycięzca przejdzie do gry Chorwacja – że pokonany Japonia rzutami karnymi wcześniej w poniedziałek – w ćwierćfinale w piątek.

Oto najważniejsze sztuki!

Brazylia kontra Korea Południowa

8′: Ruszamy!

Korea Południowa została złapana trzy razy w ciągu pierwszych sześciu minut poniedziałkowego meczu. Z kolei Brazylia znalazła wczesny rytm, np Winicjusz Jr powiązany z tyłem siatki, aby wcześnie zapewnić swojej drużynie prowadzenie.

Brazylijczyk Vinicius Junior strzela gola przeciwko Korei Południowej w 7 minut

11′: Duża kara

Richarlison I popełnił błąd w polu karnym na początku tego meczu, co dało Brazylii znakomitą okazję do objęcia dwubramkowego prowadzenia.

13′: Neymar zdobywa dwa punkty!

Neymar nie zawiódł w pierwszym meczu po kontuzji, wykorzystując rzut karny na prowadzenie Brazylii 2:0.

To jego siódmy gol w ostatnich 12 meczach na mundialu.

Brazylijczyk Neymar strzela gola przeciwko Republice Korei w 13 minut

17′: Co mogło być

Japonia była agresywna po tym, jak wpadła w dołek 2-0, ale nie była w stanie wykorzystać kilku kolejnych okazji, które miała.

Brazylijski bramkarz Allisonktóry nie oddał ani jednego celnego strzału na bramkę w dwóch meczach, które rozpoczęli w fazie grupowej, stworzył sprzęgło, aby trzymać Japonię poza planszą.

29′: Impreza w Doha!

Brazylia objęła prowadzenie 3: 0 blisko połowy godziny, dzięki świetnej pracy nóg Richarlisona.

36′: Kiedy pada deszcz, pada deszcz

Po tym meczu Brazylia powiększyła prowadzenie do 4:0 Łukasz PaquetaJego gol – pierwszy na mundialu – pod koniec pierwszej połowy.

READ  W jaki sposób Arsenal może sobie pozwolić na transfery ryżu, Havertza i drewna możliwe w ramach FFP?

39′: punkty stylu

Brazylia kontynuowała atak, gdy pierwsza połowa dobiegała końca, całkowicie wyłączając Koreę Południową z gry.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko