Kirk Cousins ​​wierzy, że trener, dyrektor generalny, właściciel i QB będą „na tej samej stronie” w Atlancie

Jeśli w Minnesocie chodziło o zatrzymanie rozgrywającego Kirka Cousinsa, wydawało się, że główny trener i ktoś inny nie są po tej samej stronie. Na swojej wstępnej konferencji prasowej z Sokołami Cousins ​​pośrednio nawiązał do braku wyrównania Wikingów, chwaląc swoją obecność w nowym zespole.

„Kiedy właściciel, dyrektor generalny, główny trener i rozgrywający są po tej samej stronie, naprawdę masz szansę wygrać Super Bowl” – powiedział Cousins. „Kiedy patrzę na Atlanta Falcons, mocno wierzę, że właściciel, główny trener, dyrektor generalny i rozgrywający mogą być na tej samej stronie. To dla mnie ekscytujące i dlatego jestem podekscytowany możliwością bycia tutaj”.

Gdyby wszyscy w Minnesocie byli na tej samej stronie, Cousins ​​nadal by tam był. W ostatnich latach jego sytuacja z Wikingami stawała się coraz bardziej „z roku na rok” – stwierdził. Falcons przeznaczyli 90 milionów dolarów na dwa lata, a kolejne 10 milionów przepłyną do 2026 roku, jeśli po dwóch latach spędzonych z Cousinsem Falcons zdecydują się odejść.

Nadal nie jest jasne, co oferowali Wikingowie. Odniesienie Cousinsa do „rok do roku” sugeruje, że był to zasadniczo kontrakt na rok, być może z opcją zespołu na drugi rok. Jeśli tak, to Cousinsowi nie byłoby łatwo wybrać Sokoły.

READ  Big Ten Media Days 2022: odważne prognozy stanu Ohio, Manny Diaz z Penn State porusza się wśród dań na wynos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *