Wyprzedaż głośników i soundbarów Sonos w sam raz na March Madness

Jeśli szukasz ulepszenia kina domowego, aby wzmocnić krzyki tłumu, piski na boisku i inne charakterystyczne dźwięki koszykówki NCAA podczas March Madness, powinieneś sprawdzić trwającą właśnie wyprzedaż w Sonos. Do 25 marca możesz zaoszczędzić 20 procent na wybranych głośnikach i głośnikach.

Na przykład głośniki podstawowe w jego ofercie, Sonosa Rayaspadł do około 223 dolarów (około 57 dolarów) o godz Amazonka, Najlepsza ofertaI Sonosa. Jeśli potrzebujesz więcej mocy, możesz przejść do Sonos Beam (2. generacji)który jest również w sprzedaży za około 399 dolarów (50 dolarów zniżki) na stronie Amazonka, Najlepsza ofertaI Sonosa. Obydwa są kompatybilne z Sub-mini Sonosktóry spadł do około 343 dolarów (86 dolarów zniżki) o godz Amazonka, Najlepsza ofertaI Sonosa. the Sonos Move 2 Jest on również dostępny w sprzedaży dla każdego, kto potrzebuje świetnego przenośnego głośnika Bluetooth — a jego cena wynosi około 359 dolarów (około 90 dolarów) w sklepie internetowym Amazonka, Najlepsza ofertaI Sonosa.

Jakie głośniki wybrać? Jeśli masz na to budżet, wolimy Sonos Beam. Jest lepiej wyposażony do współczesnego kina domowego niż Ray. Posiada HDMI eARC i technicznie jest także soundbarem Dolby Atmos z głośnikiem centralnym, czterema głośnikami wysokotonowymi i trzema pasywnymi radiatorami. Ale nie ma głośników, które pomagałyby emulować otaczającą scenę dźwiękową potrzebną do naprawdę sprzedania efektu.

Dźwięk Beama jest zauważalnie silniejszy niż Ray, ale nadal jest lepszy od Sonos Arc z dwoma głośnikami (czego można się spodziewać, biorąc pod uwagę, że ten ostatni jest większy i ma znacznie wyższą cenę). Otrzymujesz jednak nowsze funkcje, takie jak aktywowana głosem Alexa i Asystent Google (i technicznie rzecz biorąc Siri, ale tylko podczas korzystania z Apple AirPlay 2). Obydwa obsługują technologię Trueplay, która wykorzystuje mikrofony telefonu w celu dostosowania dźwięku do akustyki pomieszczenia.

READ  Random: Modyfikacje konsoli sprawiają, że „Dummy Portable GameCube” staje się rzeczywistością

Sonos Beam (2. generacji) to kompaktowy głośnik obsługujący Dolby Atmos i umożliwiający strumieniowe przesyłanie muzyki z szerokiej gamy usług. Przeczytaj naszą recenzję.

Sonos Ray jest niedrogi (w każdym razie w porównaniu do innych głośników Sonos) i brzmi dobrze dla prostych głośników stereo, ale brakuje mu HDMI i akceptuje tylko dźwięk optyczny z telewizora. Oznacza to, że stracisz funkcje eARC i HDMI-CEC, które pomogą Ci zmniejszyć liczbę pilotów, za którymi będziesz musiał nadążać.

Wiązka może odbierać bezpośrednie sygnały wejściowe podczerwieni z niektórych kompatybilnych pilotów uniwersalnych; Stwierdziliśmy jednak, że jest na tyle niestabilny, że doświadczenie może być nieco frustrujące. Nie pozwala także na odtwarzanie muzyki poprzez Bluetooth. To solidny początek dla pierwszego użytkownika Sonos, ale szybko zostaje w tyle.

Ray to podstawowy głośnik Sonos, który najlepiej nadaje się do sypialni i małych mieszkań. Łączy się z telewizorami wyłącznie za pomocą kabla optycznego, dlatego brakuje mu funkcji HDMI-CEC. Generuje również dynamiczny, zrównoważony dźwięk pomimo swoich niewielkich rozmiarów, z łatwością przewyższając wbudowane głośniki telewizora. Przeczytaj naszą recenzję.

Bez względu na to, co otrzymasz, słuchawki Sub Mini będą dobrze pasować, jeśli chcesz zaspokoić swoje pragnienie basu niczym w teatrze. W swej istocie Sub Mini ma na celu robić wszystko, co potrafią jego pełnowymiarowi bracia, ale trochę ciszej.

Elegancki, cylindryczny głośnik jest łatwy w konfiguracji i dobrze integruje się z resztą linii Sonos — w tym Sonos Arc, Sonos Ray, Sonos Beam i Sonos Era 300 — co czyni go solidnym wyborem, jeśli chcesz dodać trochę low-endu dźwięk. Wprowadź się do małego lub średniego pokoju bez konieczności kupowania większego modelu.

Jeśli chodzi o dźwięk, nie jest on tak mocny, choć nadal udaje mu się osiągnąć częstotliwość 25 Hz przez dwa 6-calowe głośniki, co jest dość niskim poziomem, jeśli Mini będzie używane głównie do oglądania filmów i telewizji. Poza tym jest bardziej dyskretny niż standardowy subwoofer, co sprawia, że ​​(trochę) łatwiej go ukryć, nawet jeśli nie jest bardzo mały.

READ  Wiadomości Google otrzymują informacje zwrotne SMS, irytujące jak iMessage

Nie dorównuje głośnością i samą mocą głównego subwoofera, ale bardziej kompaktowy Sub Mini wciąż wyzwala mnóstwo huku, który sprawi, że poczujesz basy na niskim poziomie z kanapy. Przeczytaj naszą recenzję.

Sonos Move 2 to doskonały wybór, jeśli podoba Ci się pomysł solidnego, przenośnego (ale wciąż masywnego) głośnika Sonos, który sam wytwarza satysfakcjonujące dźwięki i który można bezproblemowo ponownie zintegrować z systemem audio obsługującym wiele pomieszczeń, gdy już z powrotem do domu. To jeden z najlepszych przenośnych głośników, jakie sprawdziliśmy i stanowi solidną poprawę w stosunku do oryginału.

Opiera się na tej formule, dodając głośniki stereo i znacznie poprawiając żywotność baterii, zapewniając czas odtwarzania do 24 godzin. To także jedno z niewielu urządzeń Sonos wyposażonych w Bluetooth, dzięki czemu może przyjmować odtwarzanie bezpośrednio ze smartfonów, tabletów i tym podobnych. (Niestety nie można go używać jako głośnika.)

Sonos zrezygnował również z Asystenta Google z powodu trwających sporów, ale nadal obsługuje Amazon Alexa. Wejście USB-C z tyłu urządzenia z dołączonym adapterem umożliwia podłączenie urządzeń analogowych, a także ładowanie zwrotne o mocy 7,5 W.

Zdjęcie przenośnego głośnika Sonos Move 2.Zdjęcie przenośnego głośnika Sonos Move 2.

Dzięki dwukrotnie dłuższej żywotności baterii w porównaniu do swojego poprzednika i lepszemu dźwiękowi stereo, ulepszenia Sonos Move 2 na tym się nie kończą. Obsługuje wejście audio, może przesyłać strumieniowo dźwięk Bluetooth do innych głośników Sonos i nie tylko. Przeczytaj naszą recenzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *