Reżyser Czarnej Pantery wzięty za złodzieja, zakuty w kajdanki w Bank of Atlanta – WSB-TV Channel 2

ATLANTA – Raporty policyjne wykazały, że menedżer Czarnej Pantery Ryan Coogler pomylił go z napadem na bank w Metro Atlanta Bank of America i został zatrzymany.

Incydent miał miejsce 7 stycznia 2022 r. w Bank of America przy 1280 West Pieces Ferry, kiedy policja odpowiedziała na doniesienia o mężczyźnie próbującym obrabować bank.

[DOWNLOAD: Free WSB-TV News app for alerts as news breaks]

Zgodnie z raportem z Departamentu Policji w Atlancie, pracownik Bank of America zadzwonił na policję po tym, jak Coogler przekazał mu odcinek kasowy wypełniony notatką napisaną na odwrocie, proszącą kasjerów o zachowanie ostrożności przy transakcji.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, Coogler wciąż był w banku. Funkcjonariusze wyjęli go i zakuli w kajdanki podczas przesłuchania.

Nowe nagranie z kamery ciała opublikowane przez policję pokazuje momenty, kiedy policja zakuła Koglera w kajdanki i wyprowadziła go z banku. Kolejny film pokazuje wywiad z narratorką, która powiedziała, że ​​denerwowała się, gdy Coogler z nią nie rozmawiał i ciągle kazał jej przeczytać swój list.

„Wciąż powtarzał: »Spójrz na notatkę«. Mój żołądek właśnie zaczął się skręcać, ponieważ się wycofujesz, ale dałeś mi notatkę na odwrocie dowodu wpłaty? Czy w ogóle ze mną nie porozmawiasz? którego tożsamość nie została ujawniona przez Kanał Drugi, powiedział policji.

Popularne historie:

Funkcjonariusze ustalili, że Coogler próbował wypłacić gotówkę o wartości ponad 10 000 USD. Kasjer otrzymał powiadomienie z konta Coogler i powiedział jej menedżerowi, że próbuje obrabować bank.

Funkcjonariusze opublikowali nagranie z kamery ciała z wywiadu z Cooglerem, który powiedział, że próbuje wyciągnąć pieniądze, aby zapłacić ratownikowi medycznemu ze swojej załogi, który lubił otrzymywać pieniądze w gotówce. Powiedział, że zwykle pisze notatkę na kopercie, aby poprosić kasjera o ostrożne rozpatrzenie wniosku.

„W przeciwnym razie cały bank patrzy na nas, a ja nie czuję się bezpiecznie, gdy zdobywam takie pieniądze” – powiedział policji Coogler. „Więc zwykle umieszczam notatkę na kopercie”.

READ  Prezes SAG-AFTRA, Fran Drescher, dołącza do WGA Picket Lines – Deadline

Po zapoznaniu się ze stanowiskiem Cooglera, funkcjonariusze zdecydowali, że incydent był winą Bank of America i Coogler został zwolniony. Dwie osoby towarzyszące Cooglerowi również zostały aresztowane i zwolnione, ale nigdy nie zakuto ich w kajdanki.

[SIGN UP: WSB-TV Daily Headlines Newsletter]

Bank of America przeprosił Cooglera i pozwolił mu odejść.

Bank of America wydał oświadczenie potwierdzające incydent, pisząc:

Głęboko żałujemy tego incydentu. To nigdy nie powinno się wydarzyć i przeprosiliśmy pana Cooglera.

Channel 2 Action News otrzymał oświadczenie od zespołu PR firmy Coogler:

Ta sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć. Jednak Bank of America współpracował ze mną i przyjął to z satysfakcją i ruszyliśmy dalej.

Coogler wyreżyserował oryginalny film Czarna Pantera, który był najbardziej dochodowym filmem w historii czarnoskórego reżysera. Był w Atlancie, by wyreżyserować sequel Black Panther: Forever Wakanda.

w innych wiadomościach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *