Reżyser Czarnej Pantery wzięty za złodzieja, zakuty w kajdanki w Bank of Atlanta – WSB-TV Channel 2

ATLANTA – Raporty policyjne wykazały, że menedżer Czarnej Pantery Ryan Coogler pomylił go z napadem na bank w Metro Atlanta Bank of America i został zatrzymany.

Incydent miał miejsce 7 stycznia 2022 r. w Bank of America przy 1280 West Pieces Ferry, kiedy policja odpowiedziała na doniesienia o mężczyźnie próbującym obrabować bank.

[DOWNLOAD: Free WSB-TV News app for alerts as news breaks]

Zgodnie z raportem z Departamentu Policji w Atlancie, pracownik Bank of America zadzwonił na policję po tym, jak Coogler przekazał mu odcinek kasowy wypełniony notatką napisaną na odwrocie, proszącą kasjerów o zachowanie ostrożności przy transakcji.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, Coogler wciąż był w banku. Funkcjonariusze wyjęli go i zakuli w kajdanki podczas przesłuchania.

Nowe nagranie z kamery ciała opublikowane przez policję pokazuje momenty, kiedy policja zakuła Koglera w kajdanki i wyprowadziła go z banku. Kolejny film pokazuje wywiad z narratorką, która powiedziała, że ​​denerwowała się, gdy Coogler z nią nie rozmawiał i ciągle kazał jej przeczytać swój list.

„Wciąż powtarzał: »Spójrz na notatkę«. Mój żołądek właśnie zaczął się skręcać, ponieważ się wycofujesz, ale dałeś mi notatkę na odwrocie dowodu wpłaty? Czy w ogóle ze mną nie porozmawiasz? którego tożsamość nie została ujawniona przez Kanał Drugi, powiedział policji.

Popularne historie:

Funkcjonariusze ustalili, że Coogler próbował wypłacić gotówkę o wartości ponad 10 000 USD. Kasjer otrzymał powiadomienie z konta Coogler i powiedział jej menedżerowi, że próbuje obrabować bank.

Funkcjonariusze opublikowali nagranie z kamery ciała z wywiadu z Cooglerem, który powiedział, że próbuje wyciągnąć pieniądze, aby zapłacić ratownikowi medycznemu ze swojej załogi, który lubił otrzymywać pieniądze w gotówce. Powiedział, że zwykle pisze notatkę na kopercie, aby poprosić kasjera o ostrożne rozpatrzenie wniosku.

„W przeciwnym razie cały bank patrzy na nas, a ja nie czuję się bezpiecznie, gdy zdobywam takie pieniądze” – powiedział policji Coogler. „Więc zwykle umieszczam notatkę na kopercie”.

READ  Jury Sundance opuszcza scenę po tym, jak festiwal nie dostarczył napisów

Po zapoznaniu się ze stanowiskiem Cooglera, funkcjonariusze zdecydowali, że incydent był winą Bank of America i Coogler został zwolniony. Dwie osoby towarzyszące Cooglerowi również zostały aresztowane i zwolnione, ale nigdy nie zakuto ich w kajdanki.

[SIGN UP: WSB-TV Daily Headlines Newsletter]

Bank of America przeprosił Cooglera i pozwolił mu odejść.

Bank of America wydał oświadczenie potwierdzające incydent, pisząc:

Głęboko żałujemy tego incydentu. To nigdy nie powinno się wydarzyć i przeprosiliśmy pana Cooglera.

Channel 2 Action News otrzymał oświadczenie od zespołu PR firmy Coogler:

Ta sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć. Jednak Bank of America współpracował ze mną i przyjął to z satysfakcją i ruszyliśmy dalej.

Coogler wyreżyserował oryginalny film Czarna Pantera, który był najbardziej dochodowym filmem w historii czarnoskórego reżysera. Był w Atlancie, by wyreżyserować sequel Black Panther: Forever Wakanda.

w innych wiadomościach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *