Rishi Sunak ostrzega, że ​​Wielka Brytania znajduje się na rozdrożu przed wyborami powszechnymi

W przemówieniu przed wyborami krajowymi, które mają się odbyć jeszcze w tym roku – choć data nie została jeszcze ustalona – Sunak będzie przekonywał, że jest najlepszą osobą, która poradzi sobie z tymi zagrożeniami.

Jak można przeczytać w zapowiedzi jego przemówienia, powie: „Mam głębokie poczucie pilności, aby wiele się zmieniło w ciągu najbliższych pięciu lat w porównaniu z ostatnimi 30 latami”. Cytat Przez Sky News.

Dodał: „Jestem przekonany, że następne kilka lat będzie jednymi z najbardziej niebezpiecznych i najbardziej transformacyjnych lat, jakie kiedykolwiek znał nasz kraj”.

Downing Street określiło te komentarze jako „przemówienie programowe”, ale nie podało szczegółów konkretnych propozycji, gdy skontaktowało się z nimi CNBC.

Pomocnicy Powiedzieć The Guardian doniósł, że Sunak chciał wygłosić przemówienie już od jakiegoś czasu. Jednakże komentarze nabrały jeszcze większej pilności, ponieważ polityczna przyszłość urzędującego prezydenta wisi na włosku po fatalnym występie konserwatystów w wyborach lokalnych na początku tego miesiąca, a także w wyborach lokalnych. Seria podziałów Przez konserwatywnych posłów z opozycyjnej Partii Pracy.

Obecny Ankiety Partia Pracy ma co najmniej 30 punktów przewagi nad konserwatystami 64 posłów z Partii Konserwatywnej Powiedzieli, że ustąpią w wyborach powszechnych.

Partia Pracy stwierdziła, że ​​konserwatyści nie mogą rozwiązać problemów Wielkiej Brytanii, ponieważ „to oni są problemem”.

Jednak Sunak, który za podstawowe zasady swojej kadencji uznał walkę z nielegalną imigracją i wykorzystanie perspektyw sztucznej inteligencji, będzie upierał się, że może posunąć kraj do przodu.

Powie: „Nasz kraj stoi na rozdrożu”. „W ciągu najbliższych kilku lat, od naszej demokracji, przez naszą gospodarkę, po nasze społeczeństwo – aż po najtrudniejsze kwestie wojny i pokoju – zmieni się prawie każdy aspekt naszego życia”.

„Mam śmiałe pomysły, które mogą zmienić nasze społeczeństwo na lepsze i przywrócić ludziom zaufanie i dumę z naszego kraju”.

READ  Wołodymyr Zełenski opowiada, co widział w Buczy przez 60 minut: „Śmierć. Tylko śmierć”.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Brytyjczycy pójdą do urn, ale Sunak wskazał, że można zarządzić głosowanie w wyborach jesień. Zgodnie z prawem następne wybory powszechne w Wielkiej Brytanii muszą odbyć się nie później niż 28 stycznia 2025 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *