Robbie Mostoy krytykuje taktykę menedżera Manchesteru United Erica Ten Haga w pierwszej połowie po porażce Man City

„Byli zakłopotani… menedżer się pomylił!”: Taktyka szefa Man United, Erika ten Haga w pierwszej połowie, Robbie Mostoy został pokonany przez rywali City… ponieważ Robbie Earl twierdzi, że ich ciężka praca w ostatnich czterech meczach została „niedokończona”. za 45 minut”

• Man United dominował w pierwszej połowie i przegrał 4:0 w pierwszej połowie
  • City objęło prowadzenie w ciągu ośmiu minut dzięki Philowi ​​Fodenowi, który strzelił hat-tricka
  • Erling Haaland strzelił dwie bramki w pierwszej połowie i zakończył trzema bramkami
  • Robbie Mostoy obwinia Ericha Ten Haga za niepokojącą ofertę United
  • Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze międzynarodowe wiadomości sportowe z DailyMail.com

Po tym, jak Man City zniszczyło rywali Man United w pierwszej połowie, Robbie Mostoy wygłosił mocne słowa do trenera Erika ten Haga, oskarżając Holendra o nadużywanie swojej taktyki i mówiąc, że drużyna jest „wstydliwa”.

City prowadziło 4:0 w pierwszej połowie za bramkami Phila Fodena i Erlinga Haalanda, który zakończył hat-tricka, gdy United podzieliło się na boisku i przegrało 6:3.

Anthony zdołał zredukować bramkę United w 56. minucie potężnym strzałem lewą nogą, zanim Anthony Martial strzelił dwie bramki z ławki, ale to nie zmieniło wyniku meczu po słabym występie Czerwonych Diabłów w pierwszej połowie. Połowa.

READ  PGA Championship 2022 NA ŻYWO: Tabela liderów i najnowsze aktualizacje z Rory McIlroy w miksie, gdy Tiger Woods zmaga się

„Podziwiamy trenera, który ufa swoim zawodnikom i mówi: »Wygraliśmy ostatnie cztery, zrobimy to samo«” – powiedział Mostoy w NBC Sports. To jest inne, prawda? „

Źle to zrozumiałem. Menedżer zna cechy tych pomocników. Wie, że Anthony nie wróci i nie pomoże tej stronie, po tej stronie są zniszczeni.

Drużyna Erica Ten Haga została podzielona w pierwszej połowie na stadionie Etihad

Byli zawstydzeni. A głównym powodem, dla którego mówię, że Rebecca, jeśli chodzi o skład, są pomocnicy. Czterech obrońców jest rozciągniętych jak szalone, ale kiedy masz pomocników, którzy chcą tylko atakować, a nie chcą bronić i chronić moich czterech obrońców.

Kevin De Bruyne biegnie na wolności, szaleje i niszczy drużynę, bo wszyscy napastnicy są za miastem.

Ten Hag rozpoczął mecz z Christianem Eriksenem i Scottem McTominayem w pomocy, gdy Bruno Fernandes awansował, a City zwiększyło presję na United.

De Bruyne pomógł Haalandowi strzelić dwa gole w pierwszej połowie, gdy Jack Grealish również wpadł na lewe skrzydło, powodując problemy dla Anthony’ego i Diogo Dalotów. Prawy obrońca otrzymał żółtą kartkę w drugiej minucie.

Sześć minut później City przeszło przez koniec pomysłowego Fodena.

– To powrót dla United z pierwszych dwóch meczów – powiedział Robbie Earl, kolega z zespołu Mosto. „Cała ta ciężka praca została cofnięta, wszystkie te punkty, które zdobyli… zniknęły w 45 minut”.

„Wydaje się, że znów złe czasy Manchesteru United, co zaszokuje Tin Hag w pierwszej połowie. Ma pracę w tej szatni, aby przynajmniej powstrzymać korupcję i upewnić się, że nie straci zbyt wielu bramek … Ale zawodnicy też muszą wziąć na siebie odpowiedzialność.Zawiedź go dzisiaj.