Rodziny pamiętają flagi w centrum handlowym z okazji czwartej rocznicy Covida

Kiedy na kilka dni przed Bożym Narodzeniem 2020 r. u rodziców Nicolasa Montemarano zdiagnozowano Covida, bardziej martwił się o swojego ojca, który miał wcześniej istniejące choroby.

Doktor Katarzyna Montemarano, 79, Sterydy i antybiotyki i odesłano ją do domu, ale gorączka wzrosła i w sylwestra została przyjęta do szpitala w stanie Indiana.

Ale styczeń Do 6.2021 lekarz wezwał rodzinę. Nicholas Montemarano przejechał 600 mil od swojego domu w Lancaster. Kapitał amerykański. Przez pewien czas wydawało się, że jego stan zdrowia się poprawia, ale wkrótce lekarze przepisali mu opiekę paliatywną.

15 stycznia Montemarano i jej siostra bliźniaczka, pielęgniarka, owinęły się w środki ochrony osobistej i pozwoliły lekarzom pozostać w ostatnim dniu życia matki.

„Nie mogę sobie wyobrazić, jak ciężko byłoby i nadal jest, gdybyśmy nie mogli być z nią” – powiedział. powiedział.

Jego rodzina składająca się z 10 osób, w tym żona i syn, odprawiała uwielbienie. Catherine Montemarano, sekretarka prawna, katoliczka i oddana babcia trójki dzieci, wspierała wychowanki na całym świecie, pisząc listy i wysyłając im zdjęcia.

Kilka miesięcy później dowiedziała się o projekcie flag z wirtualnej grupy wsparcia i zamieściła jeden z nich w Internecie, pisząc: „Tęsknimy za tobą, mamo”. i z rodziną w DC.

Podszedł do instalacji i zaczął płakać, gdy zobaczył tablicę z informacją o liczbie ofiar śmiertelnych, i nie przestał, dopóki nie znalazł jej flagi.

„To było tak, jakbym szedł na grób mojej matki” – powiedział. „Dało nam to solidne miejsce i miejsce na zbiorowy smutek”.

Usiedli na trawie i zabrali publiczność Miejsce, w którym może wylewać łzy i nikt nie będzie się zastanawiał dlaczego. „Wszyscy wiedzą” – powiedział.

Aż do śmierci matki Montemarano, profesor kreatywnego pisania w Franklin & Marshall College i powieściopisarka, Pisał prawie wyłącznie beletrystykę. W ciągu miesiąca znalazł pamiętnik.

Powiedział, że napisanie książki „If There a Heaven” opublikowanej w lipcu 2022 roku pomogło mu wyzdrowieć.

READ  Dow spadł o ponad 400 punktów, ponieważ rząd Chin przyspiesza ekspansję rynkową

„Dla tych, którzy stracili ukochaną osobę, nigdy nie wrócimy do normalności” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *