Rose Hanbury „bardzo zdenerwowana” plotkami o romansie księcia Williama: ekspert

sławni ludzie


Jest po królewsku zdenerwowana.

Rose Hanbury (40 l.) znalazła się w centrum uwagi po tym, jak pojawiły się pogłoski o romansie z 41-letnim księciem Williamem, którym obie strony zaprzeczyły.

„Znam ludzi, którzy bardzo dobrze znają markizę Cholmondeley, a ona nigdy nie miała romansu z księciem Walii” – powiedział ekspert królewski i redaktor naczelny True Royalty TV, Nick Pullen. Powiedział „Us Weekly”. we wtorek, powołując się na adres w Hanbury.

Dodał: „Nawet gdy te plotki rozeszły się kilka lat temu, była wtedy bardzo zmartwiona. Teraz nadal jest na nich bardzo zła.

Rose Hanbury (po lewej) była „głęboko zaniepokojona” pogłoskami o romansie księcia Williama, stwierdził królewski ekspert. Obrazy Getty’ego

Według Do Business InsideraHanbury powiedziała także za pośrednictwem swojego prawnika, że ​​ponownie rozpalone pogłoski są „całkowicie fałszywe”.

Ze swojej strony William wcześniej odrzucić Mówi, że zarzuty zostały postawione za pośrednictwem jego prawnika w 2019 roku Codzienny potwór Te spekulacje są „fałszywe i niezwykle szkodliwe”.

Hanbury, członkini najbliższego kręgu Williama i Kate Middletonów, znalazła się w centrum uwagi w zeszłym tygodniu po tym, jak Stephen Colbert podzielił się późnym wieczorem plotką na temat romansu w programie „The Late Show With Stephen Colbert”.

„W królestwie panuje zamieszanie w związku z pozornym zniknięciem Kate Middleton. Cóż, internetowi detektywi uważają teraz, że nieobecność Kate może być powiązana z jej mężem i przyszłym królem Anglii, Williamem, z którym miała romans. Mówił w ubiegłorocznym odcinku.

Pośród dramatu wokół miejsca pobytu Middleton – jako że 42-letnia księżna Walii od czasu styczniowej operacji brzucha prawie nie widywana była publicznie – komik trollował Williama Rzekomy romans z Hanbury.

Tajemnica otaczająca Kate Middleton stworzyła „pustkę” dla opowieści o Rose Hanbury, stwierdził królewski ekspert. AP
Źródło podało, że Rose Hanbury była „bardzo zdenerwowana” pogłoskami o romansie. Obrazy Getty’ego

Od tygodni pojawiają się teorie spiskowe na temat tego, dlaczego Middleton nie jest widziany przez opinię publiczną Rozpowszechnia się szeroko w mediach społecznościowych. (Jednak w końcu zauważono ją w poniedziałek na filmie opublikowanym na farmie w pobliżu zamku Windsor.)

READ  Gwiazda „The Young and the Restless”, Eric Braeden, ujawnia swoją diagnozę raka

Jednak, jak powiedział Colbert, wiele plotek spekuluje, że nieobecność Middletona w życiu publicznym ma związek z rzekomymi problemami małżeńskimi.

„Myślę więc, że wszyscy wiemy, kim jest druga rzekoma kobieta. Powiedz to ze mną, markizie Cholmondeley, co za piękne imię! Colbert zażartował, odnosząc się do oficjalnego tytułu królewskiego Hanbury (wymawianego „Chumley”).

Rose Hanbury jest członkinią najbliższego kręgu Williama i Kate. Obrazy Getty’ego
Książę William wcześniej określił te pogłoski za pośrednictwem prawnika jako „fałszywe”. Szalik Ollie/Basen/Shutterstock

Hanbury od dawna współpracuje z rodziną królewską. Jej babcia, Lady Elizabeth Lambert, była jedną z druhen na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa w 1947 roku.

Od 2009 roku jest żoną Davida Roxavage, 7. markiza Cholmondeley.

Para mieszka w swojej rodzinnej posiadłości w Norfolk, Houghton Hall, niedaleko Anmer Hall, posiadłości Williama i Kate.

Cholmondeleyowie są często fotografowani na tych samych wydarzeniach, co William i Kate. Byli także obecni na państwowym pogrzebie Elżbiety Brał udział w koronacji króla Karola III w maju 2023 r.

Jednym z nich był ich 15-letni syn, lord Oliver Cholmondeley Strony honorowe Na koronacji z księciem Jerzym, najstarszym Williamem i Middletonem.

Oprócz Olivera mają dwójkę innych dzieci: bliźniaka Olivera, Alexandra Hugh, i 8-letnią Iris Marina Allen.

Ekspert stwierdził, że Rose Hanbury w opowieściach o Kate Middleton stała się „szkodą uboczną”. Dave Bennett/Getty Images autorstwa Chrisa Levina
„Inni ludzie mogą ponieść szkody uboczne” – stwierdził królewski ekspert. Jamesa Veseya/Shutterstock
„Widział, jakie szkody mogą wyrządzić te relacje” – stwierdził jeden z ekspertów, podając powód, dla którego jego zdaniem William nigdy nie miałby romansu. Za pośrednictwem Reutera

Po tym, jak Colbert zażartował na temat plotek, co doprowadziło do częstszego komentowania Hanbury i rzekomego romansu w mediach, Bolin powiedział agencji, że brak informacji o stanie i miejscu pobytu Middleton stworzył „pustkę”, dzięki czemu Hanbury stało się tematem rozmów .

„To coś, od czego rodzina królewska może się uczyć [this] Czy to [with] „Te powstałe puste przestrzenie mogą powodować dodatkowe szkody dla innych ludzi” – powiedział nam. „Może powinni pomyśleć o szkodach ubocznych”.

Bolin powiedział, że William nie będzie miał romansu ze względu na swojego ojca, króla Karola, który słynął ze zdradzania swojej matki, księżnej Diany, z obecną żoną Karola, królową Camillą.

READ  Przywódcy związkowi gromadzą członków IATSE i Teamsters przed rozmowami AMPTP

„Widział, jakie szkody mogą wyrządzić te rzeczy” – powiedział Bolin. „To, co mi powiedziano [is]To nie leży w jego psychice.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/03/19/entertainment/rose-hanbury-is-very-upset-by-prince-william-affair-rumors-expert/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *