Round Up: Zapowiedzi są w Pokémon Scarlet i Violet

Zdjęcie: Pokemon, Nintendo

Kolejny ważny wpis o Pokemonach pokemon szkarłatny i fioletowy Na Switchu w przyszłym miesiącu, a jak mogłeś zobaczyć zapowiedzi – w tym na Nintendo Life – jest już na żywo.

Chociaż jesteśmy trochę zaniepokojeni wydajnością gry, rozgrywka i nowe funkcje są w rzeczywistości dość ekscytujące. Jeśli jeszcze nie widzieliście naszej zapowiedzi Alexa Olneya, oto znowu:

Oprócz bezpośredniego kontaktu z Nintendo Life, jej przemyśleniami podzieliło się również kilka innych punktów sprzedaży. Oto kilka innych pomysłów:

GoNintendo Redaktor Kevin Cassidy powiedział, że przeszedł przez niego praktyczne szkolenie z gry, co prawdopodobnie jest dobrą rzeczą:

„Zadrapałem powierzchnię tylko za pomocą Pokémon Scarlet & Violet i szczerze mówiąc, to właśnie mnie najbardziej ekscytuje. Nie widziałem niczego, co by mnie wkurzyło lub niepokoiło. Natknąłem się tylko na funkcje, które chciałem wypróbować, obszary, które chciałem zanurz się w nowe Pokémony do złapania. Podobnie jak Zelda: Breath of the Wild, Zasięg i rozmiar Pokémon Scarlet & Violet jest niezwykle trudny do uchwycenia podczas szybkiej sesji demo. Mój czas z grą minął, co jest wyraźnie dobry znak tego, co się wydarzy. Jeśli dwie godziny mijają w mgnieniu oka, wyobraź sobie, jak szybko mija czas, gdy gramy w prawdziwą rozdanie!”

IGN Powiedział, że jest wystarczająco dużo nowych treści, aby zasadniczo zmienić serię:

Ogólnie rzecz biorąc, Pokemon Scarlet i Violet wydają się zmieniać tradycyjną formułę Pokemonów na więcej niż jeden sposób, z otwartym światem do swobodnej eksploracji, trzema historiami do radzenia sobie na własnych warunkach, kooperacją dla czterech graczy i nawet mniejszymi szczegółami, które prawdopodobnie nie ujawniły się jeszcze jak rzucanie bitew NPC.Przymus Wystarczy Nowa Tutaj, abym bardzo oczekiwał nowej podróży Pokémon, gdy Pokémon Scarlett i Violet pojawią się 18 listopada. „

Nasi przyjaciele w Eurogamer Wyrazili również obawy dotyczące wydajności gry w wersji przedpremierowej:

„Menu są zauważalnie powolne i powolne, animacje są szalenie niestabilne, NPC poruszają się jak chwiejna grafika z książki nawet z bardzo bliskiej odległości, a budynki miejskie są ładowane, gdy idziemy ich ulicami. Ponownie, jesteśmy tu przed uruchomieniem i tak dalej może oczywiście To się zmieniło, ale grałem teraz w niektóre zapowiedzi gier Pokemon i nie ma wątpliwości, że Scarlett i Violet są najsilniejszymi z nich.

żebrowany Powiedział, że nowe wpisy brzmiały jak „uprawniony otwarty świat” — porównując poziom wolności do… The Legend of Zelda: Breath of the Wild:

„Gry Pokemon zawsze mówiły ci, gdzie iść, co robić, a czasem nawet jak to zrobić, jednocześnie zachowując pewne ezoteryczne aspekty (Kaszel, czwarty trening) jest ukryty dla wszystkich graczy oprócz najpotężniejszych. Są to zazwyczaj ukierunkowane doświadczenia i rzadko są przytłaczające. czym się bawiłeś karmin Było odwrotnie: wyjaśnił mi wszystko, a potem pozwolił mi przegrać. wiem, jak Oddech dzikości. „

I wreszcie, są pomysły od Serebii.net Webmaster Joe Merrick – kto przesłał plik Całkowity upadek gry. Uważa, że ​​nowe wpisy mogą być „ogromnym” krokiem naprzód dla serii:

„W sumie, w pierwszej grze Pokémon Scarlet & Violet wydaje się mieć potencjał, aby być ogromnym krokiem naprzód dla serii, na którą niektórzy liczyli. Jest jeszcze wiele niespodzianek, które zostaną ujawnione i jeśli są dostępne możliwości w trakcie gry Pokémon mógł osiągnąć nowy szczyt.Rozpaczliwie musimy grać więcej, aby zobaczyć, co jeszcze jest w Paldei, a jeśli pełna gra będzie kontynuowana na małym fragmencie, w który graliśmy, to naprawdę jest to ekscytujący czas dla fanów Pokémonów. Rzuć 18 listopada”.

Pokémon Scarlet & Violet pojawi się wyłącznie na Nintendo Switch w przyszłym miesiącu. Nie możesz się doczekać tych gier? Komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *