Royal News – Na żywo: Król Karol „zaoferował Harry’emu pobyt w rezydencji królewskiej”, ale książę „odrzucił tę ofertę”.

Król organizuje przyjęcie w ogrodzie z udziałem starszych członków rodziny królewskiej, podczas gdy książę Harry nie uczestniczy w spotkaniu

Król Karol podobno zgodził się na prośbę Harry’ego o pobyt w rezydencji królewskiej podczas jego podróży do Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu, ale książę zdecydował się zamiast tego zatrzymać w hotelu.

Przyjaciele Karola polewali także zimną wodą sugestie, że król podczas swojego krótkiego pobytu nie znalazł czasu na spotkanie z synem.

„To wszystko bardzo smutne” – powiedział przyjaciel. Niedzielne czasy. „Chociaż, co zrozumiałe, król jest zdenerwowany spotkaniem z Harrym, biorąc pod uwagę cyrk rozgłosu, jaki wydaje się otaczać wszystkie te wizyty, oczywiście zgodził się spotykać z synem w najbardziej bezbronnych momentach jego choroby”. [in February]I to w bardzo krótkim czasie.

„Chociaż ledwie rozwijał czerwony dywan w chwili ogłoszenia Invictus Journey, a lekarze zalecali mu, aby skupił się na leczeniu i powrocie do zdrowia, myśl o tym, że nie chce znaleźć miejsca w swoim pamiętniku… cóż, powiedzmy, że wspomnienia znowu może być inaczej.”

1715507954

ZOBACZ: Meghan ujawnia „ekscytujące” odkrycie rodzinne, zachęcając kobiety, aby wzmacniały się nawzajem

Meghan dokonuje „ekscytującego” rodzinnego odkrycia podczas nigeryjskiego przemówienia

Księżna Sussex szczerze opowiadała o tym, jak w wyniku testu genealogicznego odkryła, że ​​jest częściowo Nigeryjką. W sobotę (11 maja) Meghan spotkała się z kobietami w tym kraju Afryki Zachodniej i podczas przemówienia przyznała, że ​​Nigeria jest „moim krajem”. Powiedziała: „Kiedy zrobiłam swoją genealogię i dowiedziałam się o moim dziedzictwie, pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam, było zadzwonienie do mamy, bo chciałam wiedzieć, czy ona w ogóle jest tego świadoma. Myślę, że jest Afroamerykanką i po części jest to naprawdę nie wiedzieć zbyt wiele o swoim pochodzeniu i pochodzeniu, a w szczególności o tym, skąd pochodzisz. Definicja i dla nas obu było ekscytujące dowiedzieć się więcej i zrozumieć, co to naprawdę oznacza.

READ  Katrina Kaif zostawiła tę wiadomość w poście Alii

Matta Mathersa12 maja 2024 o 10:59

1715504926

ICYMI: Meghan Markle ujawnia wymianę zdań z córką Lilibet: „Trzymałam się tych słów”

Meghan Markle opowiedziała o wzruszającej rozmowie, którą niedawno odbyła z księżniczką Lilibet pierwszego dnia jej podróży po Nigerii.

Para przybyła dziś rano (10 maja) do kraju, aby zostać ciepło przywitana, aby jako prywatni obywatele rozpocząć trzydniową wycieczkę z okazji 10. rocznicy Invictus Games.

Matta Mathersa12 maja 2024 o 10:08

1715500507

Sussexowie odwiedzają organizację charytatywną współpracującą z Invictus Games

Książę Harry i Meghan Markle odwiedzili organizację charytatywną współpracującą z Invictus Games.

Sussexowie wzięli w sobotę udział w wydarzeniu Nigeria Unconquered – drugim dniu ich trzydniowej podróży do Afryki.

Książę wziął także udział w wydarzeniu w Zespole Sił Zbrojnych w Abudży.

Książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex odwiedzają Nigeria Unconquered, organizację charytatywną działającą we współpracy z Fundacją Invictus Games (Getty Images dla Archewell F)
Harry pozuje do zdjęcia z szefem sztabu generalnego Nigerii, generałem Christopherem Gwabenem Musą (drugi od lewej) i innymi uczestnikami podczas programu zorganizowanego w Zespole Sił Zbrojnych w Abudży w Nigerii 11 maja 2024 r. (Zdjęcie: Emmanuel Osudi/ Anadolu za pośrednictwem Getty Images) (Anatolia za pośrednictwem Getty Images)

Matta Mathersa12 maja 2024 o 08:55

1715499312

Harry próbuje zrzucić królewską skórę, ale jest mężczyzną, który nie może uciec od przeszłości

Widok Harry’ego lecącego, ale nie mogącego zobaczyć swojego ojca, wielu zasmuci. Jednak wybranie się w „małą królewską wycieczkę” po Nigerii nie pomoże załatać podziałów rodzinnych, które wyglądają tak samo jak zawsze, mówi Tessy Dunlop.

Przeczytaj cały artykuł Tessy tutaj:

Matta Mathersa12 maja 2024 o godzinie 08:35

1715498151

Przyjaciel mówi, że King nadal „niepokoi się” spotkaniem z Harrym

Król Karol nadal „niepokoi się” spotkaniem z księciem Harrym po odejściu jego syna z rodziny królewskiej i „cyrku medialnym” wokół wizyt, powiedział przyjaciel.

Przyjaciel odrzucił także pomysł, jakoby król nie mógł znaleźć czasu na spotkanie z Harrym podczas jego krótkiej podróży do Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu.

„Chociaż ledwie rozwijał czerwony dywan w chwili ogłoszenia Invictus Journey, a lekarze zalecali mu, aby skupił się na leczeniu i powrocie do zdrowia, myśl o tym, że nie chce znaleźć miejsca w swoim pamiętniku… cóż, powiedzmy, że wspomnienia znowu może być inaczej.”

Król Karol i książę Harry (AFP/Getty’ego)

Matta Mathersa12 maja 2024 o godzinie 08:15

1715497251

W zeszłym tygodniu król zgodził się, aby Harry zatrzymał się w rezydencji królewskiej na wycieczce

Według doniesień król zgodził się na prośbę księcia Harry’ego o pozostanie w rezydencji królewskiej podczas jego podróży do Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu.

Charles zgodził się, ponieważ wiedział, że jego syn nie ma już oficjalnego pobytu w Zjednoczonym Królestwie, Niedzielne czasy wspomniany.

Gazeta podała, że ​​Harry podczas swojej trzydniowej wizyty zdecydował się zatrzymać w hotelu.

Charlesa i Harry’ego (GT)

Matta Mathersa12 maja 2024 o godzinie 08:00

1715496347

Meghan szczerze mówi o „słodkich dzieciach” Archiego i Lilibet na imprezie dla kobiet w Nigerii

Meghan Markle opowiedziała o swoich „super uroczych dzieciach” Archiem i Lilibet podczas przemówienia podczas wydarzenia na rzecz przywództwa kobiet w Nigerii.

Księżna Sussex powiedziała: „Uwielbiam być matką” i spełniła swoje marzenia o zostaniu matką.

Przemawiała podczas wydarzenia Women in Leadership, którego była współgospodarzem wraz z dr Ngozi Okonjo-Iwealą, dyrektor generalną Światowej Organizacji Handlu.

Podczas dyskusji panelowej pani Markle powiedziała także, że „równowaga” w jej życiu zmieniła się na przestrzeni lat i wygląda inaczej niż dziesięć lat temu, zanim wyszła za mąż i urodziła księcia Archiego i księżniczkę Lilibet.

„Myślę, że teraz oznacza to, że ta równowaga zawsze będzie się dla ciebie zmieniać” – powiedziała. „Ta równowaga, która wydawała się zrównoważona dziesięć lat temu, ulegnie zmianie”.

Meghan, księżna Sussex, po lewej, idzie obok Ngozi Okonjo-Iweala (po prawej), dyrektor generalnej Światowej Organizacji Handlu, podczas wydarzenia w Abudży w Nigerii w sobotę. (AP)

1715495451

ICYMI: „To nie wstyd mieć zły dzień” – mówi Harry uczniom podczas „oficjalnej” podróży do Nigerii z Meghan

Podczas piątkowej wizyty w szkole w Nigerii książę Harry w przejmujący sposób wypowiadał się na temat zdrowia psychicznego, mówiąc uczniom, że „nie jest wstydem” mieć zły dzień.

39-letni książę Sussex otwarcie mówił o żałobach, których doświadczył w swoim życiu, mówiąc młodym ludziom, że akceptowane są trudne uczucia.

Matta Mathersa12 maja 2024 o godzinie 07:30

1715493860

Obejrzyj: Książę Harry gra w siatkówkę na siedząco, a Meghan kibicuje mu podczas wizyty w Nigerii

Harry gra w siatkówkę na siedząco, a Meghan kibicuje mu podczas wizyty w Nigerii

Książę i księżna byli uśmiechnięci podczas swojej drugiego dnia wizyty w Nigerii w sobotę (11 maja). Harry i Meghan mieli na sobie pasujące zielone szarfy od sympatyków, podczas gdy książę wziął udział w meczu siatkówki na siedząco. Wizyta jest częścią projektu Harry’ego Invictus Game i widzowie byli zachwyceni, gdy wziął udział w jednej z gier. Niestety, jego zespół Nigeria Unconquered przegrał 21-25 z drużyną Szefa Sztabu Obrony, a wszyscy gracze byli kontuzjowani przez personel wojskowy. Wizyta Harry’ego ma miejsce po jego powrocie do Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu, aby świętować dziesięciolecie Igrzysk Invictus.

Matta Mathersa12 maja 2024 07:04

1715490000

Kalendarium pogarszających się relacji króla Karola i księcia Harry’ego po Megxit

Para obiecała wówczas, że będzie nadal „regularnie” odwiedzać Wielką Brytanię, ale po wyjeździe prawie cztery lata temu z nowego domu w Kalifornii wracali tylko kilka razy.

Meghan nie była w kraju od pogrzebu królowej we wrześniu 2020 r. i zdecydowała się pominąć koronację króla Karola w maju ubiegłego roku.

Barneya Davisa12 maja 2024 o godzinie 06:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *