Rozszerzone i ulepszone GTA 5 oferuje opcje 4K, ray tracingu i 60 klatek na sekundę

gdy Grand Theft Auto 5 Przejdź na konsole obecnej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X – W marcu najnowsza odsłona sagi kryminalnej Rockstar Games zaoferuje trzy ustawienia graficzne, które pozwolą graczom dostosować wrażenia do swoich potrzeb. w piątek, Rockstar w szczegółach Jak wersje PS5 i Xbox Series X są „rozszerzone i ulepszone” GTA 5 na tych platformach.

GTA 5Tryb wierności „dostrojony pod kątem najwyższej jakości obrazu” i docelowy 30 klatek na sekundę. Wersje na PS5 i Xbox Series X będą działać w natywnej rozdzielczości 4K z włączonym ray tracingiem. Na Xbox Series S tryb Fidelity zaoferuje ulepszoną rozdzielczość 4K.

Tryb wydajności gry jest „dostrojony pod kątem najbardziej responsywnej rozgrywki” i ma na celu 60 klatek na sekundę. Na PS5 i Xbox Series X ta gra w 60 klatkach na sekundę będzie działać w ulepszonym 4K, podczas gdy wersja z serii S będzie działać w rozdzielczości 1080p.

Tryb Performance RT jest dostępny wyłącznie w wersjach na PS5 i Xbox Series X GTA 5zapewniając kombinację wcześniej wspomnianych trybów, z poprawioną rozdzielczością 4K, ray tracingiem i docelowym 60 fps.

Zdjęcie: Gry Rockstar

Rockstar powtórzył swoje szersze ulepszenia wizualne dla GTA 5, który obejmuje krótsze czasy ładowania; poprawić oświetlenie, cienie i odbicia wody; Rosnąca populacja, zróżnicowanie ruchu i zagęszczenie roślinności. Odpowiednio, nowe wersje GTA 5 Zawierać będzie również „nowe, bardzo szczegółowe Eksplozje”.

Na PlayStation 5 firma Rockstar zwróciła również uwagę na dotykową informację zwrotną i funkcje odtwarzania adaptacyjnego nowego kontrolera DualSense. Gracze odpowiednio odczują nowe wrażenia związane z efektami pogodowymi, uszkodzeniami kierunkowymi, nawierzchniami dróg i eksplozjami.

Rockstar ogłosił również, że gracze będą mogli dalej w nie grać GTA 5 Historia (i jej postęp w GTA Online) jest zapisana w wersjach na PS5 i Xbox Series X – to jednorazowy transfer, który obejmuje międzypokoleniowe i międzyplatformowe. Od piątku gracze będą mogli przesyłać swoje postępy zapisu poprzez plik Rockstar Games Social Club.

Widok na Los Santos zza znaku Vinewood w Grand Theft Auto 5

Zdjęcie: Gry Rockstar

Ulepszone i rozszerzone wersje GTA 5 Wejdź na PS5 i Xbox Series X cyfrowo 15 marca, a fizyczne wersje gry pojawią się w kwietniu. GTA 5’s Ogłoszono przeprojektowane wersje W czerwcu 2020 r Pierwotnie był planowany na wydanie w 2021 roku. Oryginalne gry zostały wydane na PlayStation 3 i Xbox 360 we wrześniu 2013 roku.

READ  Sztuczna inteligencja to opanowanie języka. Czy powinniśmy ufać temu, co mówi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *