Russell Westbrook rozstaje się z długoletnim agentem, wskazując, że przyszłość Lakersów nie leży na warunkach

Wielu spekuluje Russell Westbrook Znajdzie nową drużynę po fatalnym pierwszym sezonie w Los Angeles Lakers. Teraz znalazł nowego agenta.

Punkty kontrolne Lakers i jego długoletni agent Todd Faucher z Wasserman rozstali się pośród kontrowersji. powiedział w piątek Adrianowi Wojnarowskiemu z ESPN.

Faucher reprezentował Westbrooka od początku swojej kariery w NBA, zaczynając od swojego czwartego ogólnego wyboru w 2008 NBA Draft, zwycięskiej kadencji w Thunder i handlując z Houston Rockets, Washington Wizards i Lakers. Do tej pory zarobił 288 milionów dolarów w NBA. Dla Spotrac.

Uważali, że pozorne różnice między Westbrook i Future były najlepsze dla Westbrook w tym sezonie. W długim oświadczeniu dla ESPN powiedział, że inna transakcja zaszkodzi wartości Westbrook i że jego najlepszą opcją jest pozostanie z Lakers, co wskazuje, że Westbrook chce opuścić Los Angeles.

Fucher opisał sytuację jako „różnice nie do pogodzenia”.

Pomimo nowego głównego trenera Darwina Hamma, Lakers nie zgadzali się z Faucher Społeczeństwo upiera się, że może naprawić punktowego. Zespół ma Niedawna wymiana handlowa Westbrook-Kyrie Irving nastąpiła, ale ruch nie powiódł się, ponieważ zespoły nie mogły dojść do porozumienia w sprawie rekompensaty. Faucher zauważa, że ​​na Lakers spoczywa ciężar dodania wartości, aby drużyna zrealizowała 47-milionowy kontrakt Westbrook w tym poza sezonem.

Oto raport za pośrednictwem ESPN.

Pełne oświadczenie byłego agenta Russella Westbrooka

„Przez 14 lat reprezentowałem Russell Westbrook i jestem dumny z naszego partnerstwa, które obejmowało bardzo udany projekt na 2008 r., kontrakt super-max i jedyny w historii kontrakt renegocjacji i przedłużenia max. Ikona branży modowej i niedawno zorganizowała trzy kolejne transakcje w imieniu Russella – jego Kulminacją był handel z rodzinnym Los Angeles Lakers.

„Za każdym razem drużyny oddawały cennych graczy i aktywa, aby zdobyć Russella – i za każdym razem nowa organizacja akceptowała jego przybycie. Robiliśmy to razem z gracją i klasą.

„Teraz, z możliwością czwartej transakcji w ciągu czterech lat, rynek mówi Lakersom, że muszą dodać więcej wartości do Russella w każdym scenariuszu transakcji. Mimo to taka transakcja wymagałaby od Russella natychmiastowego opuszczenia nowego zespołu poprzez wykupić.

„Wierzę, że tego rodzaju transakcja służy jedynie dewaluacji Russella, a jego najlepszą opcją jest pozostanie z Lakersami, przyjęcie początkowej roli i wsparcie, które publicznie zaoferował Darwin Hamm. kto to udowodni ponownie przed przejściem na emeryturę.

„Niestety na jego idealnej ścieżce są nie do pogodzenia różnice i nie będziemy już dłużej razem pracować. Życzę Russellowi i jego rodzinie wszystkiego najlepszego”.

Tak dosadny komentarz na temat byłego gracza jest rzadki i wskazuje, jak słaba jest obecnie pozycja Westbrooka w NBA. LeBron zauważył, że jego statystyki prawie się pogorszyły podczas gry u boku Jamesa, a teraz żadna drużyna nie jest nim zainteresowana przy jego obecnej pensji.

READ  Zamieć przynosi obfite opady śniegu i zamieci na Równinach i Środkowym Zachodzie

Raport Lakersa Russella Westbrooka na Twitterze jest niepoprawny

Krótko po opublikowaniu raportu Fouchera, Westbrook polubił tweeta, który brzmiał: „Absolutnie nie ma nic wspólnego z sytuacją Lakersów. [cap]”.

Więc Westbrook może mieć jakieś przemyślenia na temat tego, jak jego agent poradził sobie z rozwodem.

Zrzut ekranu z Twittera Russella Westbrooka brzmi: „Absolutnie nie ma nic wspólnego z sytuacją Lakersów. [cap]” (Twitter)

Dan Voik z Los Angeles Times poinformował również, że Westbrook nie zażądał transakcji od Lakers.

Tymczasem Rich Paul, James i Anthony Davis oraz Westbrook podobno chciał handlu w połowie zeszłego sezonuKilka myśli z oddali, myśli, z którymi zgodził się James.

Naprawdę nie ma tygodnia wolnego od wiadomości Lakers.

LOS ANGELES, CA - 03 marca: Russell Westbrook # 0 Los Angeles Lakers przeciwko LA Clippers podczas pierwszej połowy meczu koszykówki NBA na Crypto.com Arena 3 marca 2022 w Los Angeles.  (Zdjęcie: Keith Birmingham/MediaNews Group/Pasadena Star-News via Getty Images)

Russell Westbrook szuka nowego agenta i nowego zespołu. (Zdjęcie: Keith Birmingham/MediaNews Group/Pasadena Star-News/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *