Russell Westbrook rozstaje się z długoletnim agentem, wskazując, że przyszłość Lakersów nie leży na warunkach

Wielu spekuluje Russell Westbrook Znajdzie nową drużynę po fatalnym pierwszym sezonie w Los Angeles Lakers. Teraz znalazł nowego agenta.

Punkty kontrolne Lakers i jego długoletni agent Todd Faucher z Wasserman rozstali się pośród kontrowersji. powiedział w piątek Adrianowi Wojnarowskiemu z ESPN.

Faucher reprezentował Westbrooka od początku swojej kariery w NBA, zaczynając od swojego czwartego ogólnego wyboru w 2008 NBA Draft, zwycięskiej kadencji w Thunder i handlując z Houston Rockets, Washington Wizards i Lakers. Do tej pory zarobił 288 milionów dolarów w NBA. Dla Spotrac.

Uważali, że pozorne różnice między Westbrook i Future były najlepsze dla Westbrook w tym sezonie. W długim oświadczeniu dla ESPN powiedział, że inna transakcja zaszkodzi wartości Westbrook i że jego najlepszą opcją jest pozostanie z Lakers, co wskazuje, że Westbrook chce opuścić Los Angeles.

Fucher opisał sytuację jako „różnice nie do pogodzenia”.

Pomimo nowego głównego trenera Darwina Hamma, Lakers nie zgadzali się z Faucher Społeczeństwo upiera się, że może naprawić punktowego. Zespół ma Niedawna wymiana handlowa Westbrook-Kyrie Irving nastąpiła, ale ruch nie powiódł się, ponieważ zespoły nie mogły dojść do porozumienia w sprawie rekompensaty. Faucher zauważa, że ​​na Lakers spoczywa ciężar dodania wartości, aby drużyna zrealizowała 47-milionowy kontrakt Westbrook w tym poza sezonem.

Oto raport za pośrednictwem ESPN.

Pełne oświadczenie byłego agenta Russella Westbrooka

„Przez 14 lat reprezentowałem Russell Westbrook i jestem dumny z naszego partnerstwa, które obejmowało bardzo udany projekt na 2008 r., kontrakt super-max i jedyny w historii kontrakt renegocjacji i przedłużenia max. Ikona branży modowej i niedawno zorganizowała trzy kolejne transakcje w imieniu Russella – jego Kulminacją był handel z rodzinnym Los Angeles Lakers.

„Za każdym razem drużyny oddawały cennych graczy i aktywa, aby zdobyć Russella – i za każdym razem nowa organizacja akceptowała jego przybycie. Robiliśmy to razem z gracją i klasą.

„Teraz, z możliwością czwartej transakcji w ciągu czterech lat, rynek mówi Lakersom, że muszą dodać więcej wartości do Russella w każdym scenariuszu transakcji. Mimo to taka transakcja wymagałaby od Russella natychmiastowego opuszczenia nowego zespołu poprzez wykupić.

„Wierzę, że tego rodzaju transakcja służy jedynie dewaluacji Russella, a jego najlepszą opcją jest pozostanie z Lakersami, przyjęcie początkowej roli i wsparcie, które publicznie zaoferował Darwin Hamm. kto to udowodni ponownie przed przejściem na emeryturę.

„Niestety na jego idealnej ścieżce są nie do pogodzenia różnice i nie będziemy już dłużej razem pracować. Życzę Russellowi i jego rodzinie wszystkiego najlepszego”.

Tak dosadny komentarz na temat byłego gracza jest rzadki i wskazuje, jak słaba jest obecnie pozycja Westbrooka w NBA. LeBron zauważył, że jego statystyki prawie się pogorszyły podczas gry u boku Jamesa, a teraz żadna drużyna nie jest nim zainteresowana przy jego obecnej pensji.

READ  Roy Blunt mówi, że nie głosował na Gotanjiego Browna Jacksona

Raport Lakersa Russella Westbrooka na Twitterze jest niepoprawny

Krótko po opublikowaniu raportu Fouchera, Westbrook polubił tweeta, który brzmiał: „Absolutnie nie ma nic wspólnego z sytuacją Lakersów. [cap]”.

Więc Westbrook może mieć jakieś przemyślenia na temat tego, jak jego agent poradził sobie z rozwodem.

Zrzut ekranu z Twittera Russella Westbrooka brzmi: „Absolutnie nie ma nic wspólnego z sytuacją Lakersów. [cap]” (Twitter)

Dan Voik z Los Angeles Times poinformował również, że Westbrook nie zażądał transakcji od Lakers.

Tymczasem Rich Paul, James i Anthony Davis oraz Westbrook podobno chciał handlu w połowie zeszłego sezonuKilka myśli z oddali, myśli, z którymi zgodził się James.

Naprawdę nie ma tygodnia wolnego od wiadomości Lakers.

LOS ANGELES, CA - 03 marca: Russell Westbrook # 0 Los Angeles Lakers przeciwko LA Clippers podczas pierwszej połowy meczu koszykówki NBA na Crypto.com Arena 3 marca 2022 w Los Angeles.  (Zdjęcie: Keith Birmingham/MediaNews Group/Pasadena Star-News via Getty Images)

Russell Westbrook szuka nowego agenta i nowego zespołu. (Zdjęcie: Keith Birmingham/MediaNews Group/Pasadena Star-News/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.