Elon Musk zwraca się do sądu o odrzucenie wniosku Twittera o szybki proces

„Ostatnie dwa lata były absolutnym koszmarem zakłóceń łańcucha dostaw, jedna rzecz po drugiej, a my jeszcze z tego nie wyszliśmy” – powiedział dyrektor generalny Tesli Elon Musk.

Patrick T. Fallon | Reuters

Elona Muska Chce czasu na przygotowanie się do procesu w sprawie kontrowersyjnego odstąpienia od umowy kupna Świergot za 44 miliardy dolarów, według pozwu w sądzie w Delaware przez jego adwokata w piątek.

Zespół Muska twierdzi, że proces będzie musiał poczekać do przyszłego roku, po tym, jak Twitter zażądał pilnego leczenia i przesłuchania na początku września.

W swoim zgłoszeniu, w przeciwieństwie do propozycji złożonej wcześniej przez Twittera, prawnicy Muska twierdzili, że firma złożyła „niespodziankę z prośbą o przyspieszenie zwrotu” po dwóch miesiącach spowolnień i przerw w dostawie prądu, i powiedzieli, że jest to „najnowsza taktyka Twittera, aby ukryć prawdę o kontach spamowych”.

Musk mówi, że pilne przesłuchanie byłoby nieuczciwą taktyką i sposobem na ukrycie zakresu problemów platformy za pomocą fałszywych kont. wcześniej w tym tygodniu, Twitter pozwał Muskatwierdząc, że Tesla Dyrektor generalny podejmował nieuczciwe próby wycofania się z umowy.

Prawnicy Muska przekonywali, że „byłoby niezwykłym osiągnięciem rozpatrzenie sprawy złożonej transakcji, która przeciągnęła się w ciągu pięciu do sześciu miesięcy” i twierdzą, że „przeprowadzenie procesu w lutym 2023 r. zrównoważy interesy stron i sądu”.

Twitter miał na celu przesłuchanie za około 60 dni.

Twitter odmówił komentarza w tej sprawie. Musk nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Zegarek: Twitter oskarża Muska o niższe ceny akcji

READ  Wytoczono pozew przeciwko twórcom ostrego sosu Texas Pete w sprawie popularnego produktu z Północnej Karoliny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *