Ruszają RB Isiah Pacheco – o to właśnie chodzi

Pozostał tylko jeden mecz przed tygodniem pożegnania, Kansas City Chiefs Nie czekał na dłuższą przerwę, aby dokonać zmiany w wyjściowym składzie.

Niedzielny poranek, Sieć NFL Ian Rapoport przekazał wiadomość że w niedzielne popołudnie szefowie planują rozpocząć powrót młodszego Isiaha Pacheco przeciwko San Francisco 49ers. Rapoport donosi, że Pacheco przez cały tydzień ćwiczył w pierwszej drużynie.

Ten ruch może być sposobem na urozmaicenie gry biegowej Chiefs – która w tym sezonie była dość słaba. Powrót Clyde’a Edwardsa Heelera był pierwszym w tym sezonie, średnio 4,3 jarda na wykrok; Weteran Gerek McKinnon ma Średnie płaskie 4 jardy na ładunek.

W mniejszej próbce niż Edwards Hillier, Pacheco Średnio 4,8 jarda na ładunek – Ale to nie tylko liczby.

Poza koszem na śmieci w pierwszym tygodniu, największą szansę Pacheco w tym sezonie miał zwycięstwo w 4 tygodniu Bukanie z Tampa Bay. Około 11 przenosi do 63 jardów; Siedem z tych prób zyskało co najmniej sześć jardów. Unikalną częścią tej gry było to, jak często Kansas City wydawało się, że te niestabilne biegi zaczynają się od dolnego środka.

61% ładunków Pacheco Na ten sezon wyszli spod formacji pomocnika. dla porownania, 29% przewoźników Edwards-Helaire pochodziło spod środka – Podobna stawka dotyczy prób McKinnona.

To doprowadziłoby mnie do przekonania, że ​​szefowie wykonali ruch, aby przeprowadzić te bardziej tradycyjne schematy biegania z centrum, włączając energię, która wymagała od atakujących liniowych strzelania i wypychania obrońców z luki – lub wycofania się, aby wystrzelić obrońców w przestrzeń kosmiczną .

Marek C. Rebelas – USA Today Sports

Edwards-Helaire prawdopodobnie był w najlepszej formie, kiedy pozwolili mu wylądować na tych klifach, ale jego eksplozja i bezpośrednia prędkość nadal nie mogą się równać z Pacheco – od Biegnij przez 4,37 sekundy na 40 jardów w NFL Kolejny sezon poza sezonem – może przynieść do stołu. Luki mają na celu otwarcie określonej dziury, a Pacheco może zwiększyć zdobyte jardy w tej grze bardziej niż Edwards-Helaire.

Nawet jeśli trzymają się swoich podstaw, takich jak strefy wewnętrzne i zewnętrzne, zdolność Pacheco do zmniejszania prędkości i nachylenia może korzystać z nadmiernej obrony; Edwards-Helaire nie miał takiej samej eksplozji, jak wycięty pas.

Co więcej, przyznanie Pacheco początkowej roli może dać mu zalety lekkich skrzyń, które Edwards Heller i McKinnon widzą w przeciwstawnych obrońcach. Kiedy Pacheco był w środku, Obrona często odpowiadała liczbą skrzyń ośmiu graczy – Wiedząc, że Kansas City chce z nim biegać.

Jeśli jest to tylko część normalnego planu gry, nie mogą liczyć na pozostanie w tych ośmioosobowych skrzyniach — albo zrobią to, pozwalając ofensywie Chiefs przejść do gotówki.

dolna linia

Wygrana Pacheco na starcie nie musi oznaczać, że zagra zdecydowaną większość strzałów. Moim zdaniem oznacza to, że będzie pierwszym graczem na boisku, który otrzyma szansę na wytworzenie rytmu – ale jeśli scenariusz gry nie pójdzie zgodnie z planem, mogą nadal polegać na zdolnościach odbierania dwóch pozostałych obrona.

Ten ruch wskazuje, że atakuje szefów, którzy wiedzą, że potrzebuje więcej parteru i pewności, że indywidualny talent Pacheco jest najlepszym sposobem na zmaksymalizowanie ich planów biegowych. Przed Tobą trudny pierwszy test z solidną 49-osobową obroną, ale trenerzy są wyraźnie gotowi, aby spróbować czegoś nowego.

READ  Torrey Boy, mistrz świata w sprincie, zmarł w wieku 32 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *