Ryan Fitzpatrick opowiada historię swojego zdjęcia bez koszulki podczas playoffów Bills | Buffalo Rachunki Aktualności | NFL

Ryan Fitzpatrick ujawnił, jak namawiał go do zdjęcia koszulki w meczu play-off pomiędzy Buffalo Bills przeciwko Nowej Anglii w styczniu w poniedziałkowej transmisji.

39-letni Fitzpatrick omawiał swoją emeryturę w zeszłym tygodniu po 17 sezonach w NFL Podcast ESPN Adam Shifter i jego miłość do Buffalo była tematem dyskusji.

Rozgrywający udał się na mecz dzikich kart 15 stycznia na stadionie Haymark ze swoimi dwoma najstarszymi synami. Zdjęcie brodatego, topless Fitzpatricka stało się wirusowe w mediach społecznościowych po meczu.

„Jeździłem na Super Bowl przez ostatnie pięć lub sześć lat z moimi dwójką najstarszych dzieci” – powiedział Fitzpatrick Shifterowi w podkaście. „W tym roku nie miałem ochoty wyjeżdżać do Los Angeles. The Bills mieli mecz playoff u siebie. Więc pomyślałem: „The Bills mają mecz playoff u siebie, niech to będzie nasza podróż”.

„Tego dnia polecieliśmy, poszliśmy na mecz i przez cały czas od samochodu przez parking do meczu moi chłopcy mówili: „Zdejmujemy koszulki, tato”. minus-3, po prostu zrelaksuj się.” To było po siódmym przyziemieniu. Na tym korcie była niesamowita energia i uczucie, i wydawało się, że nadszedł czas. Moi chłopcy i ja zrzuciliśmy koszulki.

Ludzie czytali też…

„Zajęło to około trzech lub czterech minut, a po około 10 minutach musiałem powiedzieć moim chłopcom, aby założyli ubrania z powrotem, ponieważ wkrótce nadejdą odmrożenia. To było wspaniałe doświadczenie, którym mogłem się podzielić z moimi chłopcami, którego nigdy nie zapomnę.

„Nie wiem, czy kiedykolwiek czułem się jak w domu na boisku lub w gronie fanów. Jestem w Buffalo od czterech lat, ale to są moi ludzie. Czuję, że ich rozumiem, a oni rozumieją mnie Granie w Buffalo było jedną z największych przyjemności w mojej karierze.”

Fitzpatrick grał dla dziewięciu drużyn NFL. Skompilował rekord kariery 59-87-1 jako starter, w tym 20-33 z Bills. Zdał na 34.990 jardów (32. w historii) i 223 przyłożenia (36. w historii).

READ  Nick Castellanos omawia dołączenie do Phyllis

Oto kilka innych notatek Fitzpatricka na temat jego przejścia na emeryturę:

• Nazywając to stop: „Jestem bardzo wdzięczny za możliwości, jakie miałem, tak bardzo wdzięczny ludziom, którzy we mnie wierzyli. …Dałem mężczyznom możliwość grania. Nie tylko siedziałem i próbowałem Przetrwałem, próbowałem się tam wydostać, rozwijać się i grać bez strachu” .

• O swoim ulubionym NFL QB: „Josh Allen jest moim ulubionym, ponieważ wygląda tak bez wysiłku. Jest tak utalentowany, że wciąż nie wie, jak dobry jest. Będzie się rozwijał. Nie zaszkodzi też, że gra w Buffalo . Nie zaszkodzi, że pasuje do tego miasta z literą T, tylko jeśli chodzi o jego zachowanie.

• Po ciosie, który otrzymał od Londyna Fletchera w wygranym meczu z Waszyngtonem w 2011 roku, co poprawiło wynik Billsa do 5-2. (Buffaloes przegrały kolejne siedem z rzędu): „Londyn złamał mi mostek i złamał sześć żeber. Nisko położony środek ciężkości, twarda głowa. To była moja wina. ja i ja zostaliśmy walnięci.

Fitzpatrick strzelił także 12 najbardziej pamiętnych meczów. mogły być:

2005: Barany kontra Teksas. Tracąc 21 punktów, Barany zdołały wygrać 33-27 w dogrywce.

2008: Bengale kontra Jaguar. Bengale wygrywają 21-19. Pierwsze zwycięstwo w jego karierze debiutanta.

2010: Rozliczenia kontra Bengale. Dzwony wygrały 49-31. „Po raz pierwszy poczułem to niezłomne uczucie… Stevie Johnson zrobił „Dlaczego tak poważnie?” w tym meczu”.

2011: Rachunki kontra Patrioci. „Pokonaliśmy ich 34-31. Wtedy Tom Brady nie podał mi ręki.”

2014: Teksas kontra Billings. „Pierwsza i jedyna gra zemsty, jaką czułem tak, jak kiedykolwiek. Czułem, że faceci z Houston gromadzili się wokół mnie.” Teksas wygrał 23-17.

2014: Teksas kontra Tytani. Fitzpatrick rzucił sześć podań TD w wygranym 45-21.

2015: Jets vs. Patriots: „Wygraliśmy piąty z rzędu i poszliśmy 10-5. Wygrali na loterii i wybrali dla nas. Muszę uścisnąć dłoń w tej grze. „

READ  Zapolowy Braves All-Star, Sean Murphy, ląduje na IL z powodu skośnej kontuzji

2016: Samolot a rozliczenia. Gates wygrał 37-31. „Pierwszy czwartkowy mecz w tym sezonie. Nic nie może pójść źle. Wszystko, co zrobiliśmy w tym meczu, było idealne. „

2017: Bucks kontra kardynałowie. Spadek 31-0, Boss poszedł w górę i przegrał 38-33.

2018: Bucks kontra święci. Bucs wygrał 48-40. „Jedna z tych gier, w których nic nie może pójść źle. To był początek trzech meczów z 400 jardów na rozpoczęcie sezonu, coś, czego nie zrobiono, aby rozpocząć sezon przez żadnego rozgrywającego. „

2019: Delfiny kontra Patrioci. Dolphins wygrało 27-24 w ostatnim podjeździe, a Butts potrzebował zwycięstwa, aby zapewnić sobie przewagę na własnym boisku.

2020: Delfiny kontra Najeźdźcy. Dolphs 2 spadło na 19 sekund przed końcem na 25 sekund i doprowadziło Dolphins do wygranej z pola w wygranym 26-25.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *