Rynek ma wiele pozytywów, które mogą prowadzić do ciągłego wzrostu

Jim Kramer z CNBC powiedział w środę, że istnieją oznaki osłabienia cen akcji, które pojedynczo lub łącznie mogą doprowadzić do trwałego wzrostu, ponieważ rosyjska inwazja na Ukrainę i rosnąca inflacja nadal wstrząsają rynkami.

„Nie musisz pokazywać pełnych zalet, ponieważ mamy tylko dużo akcji w sytuacji bessy”szalone pieniądze– powiedział gospodarz. To się liczy. W rzeczywistości wystarczy jeden lub dwa plusy, aby wywołać ciągły tłum. Jeśli dostaniemy więcej, przy takim poziomie negatywności, rynek może być jak zwinięta sprężyna”.

Kramer wskazał na kilka „pozytywów” w swojej analizie, w tym Rezerwa Federalna Przewodniczący Jerome Powell Środowe oświadczenie Oczekuje podwyżki stóp o ćwierć punktu procentowego, ale Fed będzie obserwował ruchy Rosji.

Inne pozytywy to zdrowy konsument, o czym świadczą: Lepsze niż się spodziewano Wyniki za IV kwartał Od sprzedawców detalicznych, w tym Walmart A Nordstrompowiedział Kramer. Dodał, że ograniczenia epidemiologiczne, które mają zostać złagodzone zarówno w Chinach, jak iw Stanach Zjednoczonych, również prowadzą do „wysoce widocznych zapasów, które rosną”.

Zaznaczone do tej pory w środę Kolejny burzliwy dzień Na Wall Street. Indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 1,79%, podczas gdy S&P 500 zyskał 1,86%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 1,62%. Szeroki rajd odwrócił jednak straty z wtorkowej sesji trading Ceny ropy nadal rosną.

Kramer powiedział, że odporność rynku wskazuje na potencjalny wzrost.

„Jedno jest pewne: jeśli rynek odbije się, gdy nic nie wygląda dobrze… oznacza to, że coś dobrego czai się na horyzoncie, oznacza to, że jeszcze tego nie złapaliśmy ani nie zajęliśmy się tym” – powiedział.

READ  Wraz z tymi 10 raportami o zarobkach, które zmieniają rynek, należy zapoznać się z kontraktami terminowymi Dow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *