Aktorka Wings Farah Forky umiera w wieku 54 lat: Gwiazda umiera po długiej walce z rakiem

Aktorka Wings Farrah Forky umiera w wieku 54 lat: Gwiazda – która występowała także w odcinkach Lois And Clark i Party Of Five – umiera po długiej walce z rakiem.

  • Wykonawczyni jest najbardziej znana ze swojej pracy w sitcomie NBC
  • Aktorkę można było również zobaczyć w programach takich jak Lois and Clark: The New Adventures of Superman and Mr.
  • Miała także karierę w kinie i pojawiła się w filmach takich jak Ujawnienie i Upał
  • Forky przeżyła jej bliźniaki i kilku członków rodziny
  • Zamiast kwiatów możesz przekazać darowiznę na rzecz American Cancer Society


Aktorka Wings Farah Forky zmarła w wieku 54 lat.

The Lois and Clark: The New Adventures of Superman Gwiazda Lois i Clark, która występowała również jako aktorka głosowa, zmarła na raka w swoim domu w Teksasie 25 lutego, według The różnorodny.

Według oświadczenia aktorka zmarła po walce z rakiem słońce.

Na pamiątkę śmierci aktorki Farah Forky w wieku 54 lat. Widziany w latach 90.

Forke był najbardziej znany z roli Alexa Lamberta w czwartym sezonie serialu NBC Wings, który trwał od 1990 do 1997 roku.

W serialu, stworzonym przez pisarzy Cheers, Davida Angella, Petera Caseya i Davida Lee, aktorka odegrała interesującą rolę w miłości Joe, granej przez Tima Daly’ego.

Została również romantyzowana przez Briana Hacketta, granego przez Stephena Webbera. Joe ostatecznie wygrał.

READ  Był perkusistą Butthole Surfers, aktorem „Slacker” 60 - Ostateczny termin

Ponadto miała również powracającą rolę w drugim sezonie Lois i Clark: Nowe przygody Supermana i pojawiła się w Mr. Rhodes, a także Party of Five.

W swojej karierze zagrała także w kilku filmach, z których pierwszym był film Brain Twisters z 1991 roku.

Na ekranie: Forke był najbardziej znany z roli Alexa Lamberta w czwartym sezonie serialu NBC Wings, który trwał od 1990 do 1997 roku.

Na ekranie: Forke był najbardziej znany z roli Alexa Lamberta w czwartym sezonie serialu NBC Wings, który trwał od 1990 do 1997 roku.

Polecany świat: Grała także w kilku filmach w trakcie swojej kariery, z których pierwszym był Brain Twisters w 1991 roku.

Polecany świat: Grała także w kilku filmach w trakcie swojej kariery, z których pierwszym był Brain Twisters w 1991 roku.

Zmarła aktorka pojawiła się między innymi w filmie Barry’ego Levinsona z 1994 roku Ujawnienie i Michaela Manna z 1994 roku Heat.

Forke użyczyła również swoich talentów wokalnych, aby wprowadzić Big Bardę do animowanego serialu Batman Beyond i Justice League Unlimited.

Pracowała jako aktorka głosowa w reklamach takich firm jak Arby’s i Cadillac.

Jej ostatnią rolą na ekranie był film To jest to, czym jest, który został pierwotnie wydany w 2001 roku.

Poważna praca: Zmarła aktorka pojawiła się między innymi w filmie Barry'ego Levinsona z 1994 roku Ujawnienie i Michaela Manna z 1994 roku Heat.

Poważna praca: Zmarła aktorka pojawiła się między innymi w filmie Barry’ego Levinsona z 1994 roku Ujawnienie i Michaela Manna z 1994 roku Heat.

Wszędzie: pracowała jako aktorka podkładająca głos w reklamach firm takich jak Arby's i Cadillac

Wszędzie: pracowała jako aktorka podkładająca głos w reklamach firm takich jak Arby’s i Cadillac

Animacja: Forke użyczyła również swoich talentów wokalnych, aby wprowadzić Big Bardę do animowanych seriali Batman Beyond i Justice League Unlimited.

Animacja: Forke użyczyła również swoich talentów wokalnych, aby wprowadzić Big Bardę do animowanych seriali Batman Beyond i Justice League Unlimited.

Forky, która urodziła się w Corpus Christi w Teksasie, rozpoczęła karierę aktorską po występie w lokalnej produkcji The Rocky Horror Picture Show, według Hollywoodzki reporter.

Później przeniosła się do Nowego Jorku, aby doskonalić swoje rzemiosło w słynnym Instytucie Teatru i Filmu Lee Strasberga.

Performerka ostatecznie zrezygnowała z kariery aktorskiej, aby skupić się na wychowaniu swoich bliźniaczych synów, Chucka i Wyatta.

Forky pozostawiła matka i ojczym, Beverly i Chuck Talmag oraz jej trzy siostry Paige, Jennifer i Maggie, a także jej przyjaciel Mike Peterson, którzy zamiast kwiatów proszą o datki na rzecz American Cancer Society.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *