Ukochana aktorka i gwiazda mediów społecznościowych Leslie Jordan umiera w wieku 67 latCNN

Agent Lesliego Jordana ogłosił, że zmarł ukochany komik i aktor znany z pracy nad Willem i Grace.

Miał 67 lat.

„Świat jest dziś z pewnością ciemniejszym miejscem bez miłości i światła Leslie Jordan. Nie tylko był ogromnym talentem i radością z pracy, ale zapewnił narodowi emocjonalne schronienie w jednym z najtrudniejszych czasów. brakowało mu długości, którą nadrabiał hojnością i wielkością jako syn, brat, artysta, komik, partner i człowiek”. Wiedza, że ​​opuścił świat u szczytu kariery i życia osobistego, jest jedyną pociechą, jaką można weź dzisiaj, Sarabeth Shedden, agentka talentów Jordana, powiedziała w oświadczeniu dla CNN.

„Oprócz jego talentów, dary Leslie, które sprawiają radość tym, których dotknął, jego zdolność do nawiązywania kontaktów z ludźmi w każdym wieku, jego pokora, życzliwość i życzliwość, będą wszystkim bardzo pominięte” – powiedział jego prawnik, Eric Feig. w oświadczeniu.

Jordan brał udział w wypadku samochodowym w poniedziałek rano w Hollywood i został uznany za zmarłego na miejscu, według koronera hrabstwa Los Angeles, który zidentyfikował Jordana i rzecznika straży pożarnej w Los Angeles.

W swojej książce z 2009 roku „My Trip Down the Pink Carpet” Jordan udokumentował swoją przeprowadzkę z Tennessee do Hollywood w 1982 roku. „Wsiadł do autobusu Greyhound jadącego do Los Angeles z 1200 dolarami wszytymi w bieliznę i nigdy nie oglądał się za siebie” – opisał wydawca. Przeczytaj książkę.

Aktor znalazł pracę w telewizji w takich programach jak „Upadek facet”, „Projektowanie kobiet” i „Ludzie z sąsiedztwa”.

Jordan wystąpił jako Earl „Brother Boy” Ingram w wielokrotnie nagradzanej sztuce „Sordid Lives”, którą ponownie zagrał w niezależnym filmie z 2000 roku.

Był ulubieńcem fanów ze względu na swoją powracającą rolę Leslie, chłopaka Karen Beverly w filmie Will & Grace. Wystąpił także w „American Horror Story” i „The Cool Kids”.

Jego gwiazda świeciła jaśniej podczas szczytu epidemii Kiedy rozpowszechniał swoją obecność w mediach społecznościowych na Instagramie, Zarabia miliony obserwujących.

READ  Raport: WWE vs. Tony Khan ponownie się wypowiedzieli

Leslie Jordania ACFC 08072020

Leslie Jordan rozmawia z Andersonem Cooperem o internetowej sławie

Platforma stała się również miejscem, w którym Jordan mógł dzielić się swoimi zmaganiami, wspomnieniami i rodzinnymi historiami (wiele o swojej ukochanej matce) przez pryzmat humoru.

Jordan rozmawiał z Andersonem Cooperem z CNN na temat zażywania narkotyków w przeszłości i bycia trzeźwym przez ponad 20 lat.

„Ludzie mówią„ OK, jak wytrzeźwieć, jaki jest najlepszy sposób ”- powiedział Jordan.„Tak, 120 dni w więzieniu w Los Angeles. To cię obudzi.”

W jednym z postów Jordan zadzwonił do strażnika, który zlitował się nad nienawiścią Jordana do więzienia i powiedział mu, że Robert Downey Jr (który przez dziesięciolecia trafiał na pierwsze strony gazet z powodu pewnych problemów z prawem) był w areszcie i że uwolni Jordana i odda go do niej. Downey Jr. swoje łóżko.

„Kasa A, cela 13, na górze” – wspomina Jordan. „Czuję się odpowiedzialna za większość sukcesu Roberta Downeya Jr. Kochanie, dałem mu łóżko”.

dla niego Ostatni post na Instagramie Czy w niedzielę śpiewał hymn z artystą Dannym Merrickiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *