Dow Jones zdobywa 400 punktów, co robić teraz; 4 tytanów technologii zgłasza zarobki

Kontrakty terminowe Dow spadły przed wtorkowym otwarciem po tym, jak indeks Dow Jones Industrial Average w poniedziałek wzrósł o ponad 400 punktów. Giganci technologiczni Alphabet, Apple, Meta Platforms i Microsoft ogłosili zarobki, które należy uregulować w tym tygodniu.
XAle po pierwsze, akcje Dow Jones 15:00 (MMM) A coca cola (KO) zgłosi się we wtorek we wtorek. Silniki ogólne (GM), Halliburton (aureola), Technologie Raytheona (RTX) A UBS (UBSBędzie również jednym z kluczowych reporterów we wtorek rano.

Giełda dzisiaj: chińskie akcje spadają

W poniedziałek indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 1,3%, a Standard & Poor’s o 1,2%. Indeks Nasdaq Tech Composite wzrósł o 0,9%. Mała kapitalizacja Russell 2000 wzrosła o 0,35%.

w ciągu wymiana pieniędzy w obieguNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(wzrost o 1,1%, SPDR S&P 500)szpieg) wzrosła o 1,2%.

Chińskie akcje spadły w poniedziałek, a chiński indeks Hang Seng spadł o 6,4%, zamykając się na najniższym poziomie od 29 kwietnia 2009 r. Chiński lider Xi Jinping Kontynuował konsolidację swojej władzyPoprzez powołanie szeregu zwolenników najpotężniejszego organu decyzyjnego partii po zapewnieniu trzeciej kadencji, która byłaby wyzwaniem dla Kongresu.

Ali Baba (Baba) A Baidu (Baidu) spadły o ponad 12%. Daku Nowa Energia (Pukanie) zmniejszyła się o około 7%, oraz Lee Otto (LI) spadła o 17%. A Bindudu (PDD) 24% uległo awarii.

Gigantyczne EV Tesla (TSLA) obniżył straty do 1,5% po osiągnięciu 52-tygodniowego minimum. w ciągu Akcje Dow JonesA jabłko (AAPL) wzrosła o 1,5% oraz Microsoft (MSFT) o 2,1% w Giełda dzisiaj.

Strefa automatyczna (AZOWY), Zdrowie Kardynała (CAH), Eli Lilly (LLY) A Zajazd w Teksasie (TXRH) – jak również akcje Dow Jones szewron (CVX) A Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych) – wśród najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia. Należy pamiętać, że nowy rajd na giełdzie to idealny czas dla inwestorów, aby wprowadzić swoje listy obserwacyjne w życie.

Kardynał i Texas Roadhouse Tabela liderów IBD Sklepy. Eli Lilly jest IBD SwingTrader Zbiory. Zjednoczone zdrowie został wyróżniony W tym tygodniu Zapasy w pobliżu kolumny strefy kupnawraz z trzema innymi pomysłami na najgorętsze akcje.

READ  Chiński Sinopec planuje największe w historii wydatki inwestycyjne

4 wzrostowe akcje do obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Dow futures dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Przed dzwonem otwierającym we wtorek, kontrakty terminowe Dow Jones spadły o 0,2% w stosunku do wartości godziwej, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 również straciły 0,2%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,25% w stosunku do wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w poniedziałek do 4,23%, utrzymując się na najwyższym poziomie od czerwca 2008 r. Tymczasem ceny ropy naftowej w USA spadły w poniedziałek, zatrzymując się po trzydniowej zwycięskiej passie. Handel kontraktami terminowymi na ropę naftową West Texas Intermediate wynosił blisko 85 dolarów za baryłkę.

Zarobki za III kwartał Sezon: Alphabet, Apple, Meta, Microsoft To Report

Sezon wyników za trzeci kwartał Handel odbywa się w tym tygodniu, a główne raporty pochodzą od gigantów technologicznych Alfabet (Google), jabłko (AAPL), metapodkładki (nie żyje) A Microsoft (MSFT).

wyniki z Boeing (BA) i szewron, merck i wiza (Piąty) również przez cały tydzień.

Raporty o zarobkach powodują wiele największych ruchów na akcjach i wymagają szczególnej uwagi. Silne zyski mogą popchnąć duże akcje do wcześniej nietkniętych poziomów – i powyżej nowych punktów zakupowych – podczas gdy mniej imponujące ogłoszenie może spowodować, że akcje będą niższe.

Reakcja giełdy na publikację zarobków często może powiedzieć więcej niż same zarobki. Jeśli wyniki wyglądają na dobre, ale akcje i tak spadają, inwestorzy mogą być zaniepokojeni trwałością wzrostu, wyższymi kosztami lub innymi potencjalnymi wadami.

Gdy rynek wejdzie w tryb byczy, inwestorzy powinni śledzić firmy, które z łatwością osiągają lepsze wyniki niż wyniki finansowe i mają silne reakcje bycze. Mogą znaleźć się wśród liderów giełdowych, jeśli rynek będzie w stanie się ożywić.

READ  Goodbye Golden Arches: zmieniono nazwę McDonald's, aby ponownie otworzyć w Rosji

Co robić w nowym rajdzie giełdowym

Pomimo ostatnich wzrostów nie nadszedł czas, aby agresywnie wskakiwać z powrotem do akcji obiema stopami, ale przyjąć wyważone podejście. Ekspozycja powinna być ograniczona do maksymalnie 20% portfela dla większości inwestorów. Agresywni inwestorzy muszą pozostać poniżej 40% ekspozycji, dopóki rynek nie zacznie się sprawdzać.

Teraz jest ważny czas na czytanie Kolumna IBD The Big Picture. Po piątkowych silnych wzrostach, inwestorzy są gotowi wykorzystać swoje listy obserwacyjne, aby skoczyć na przyszłe wybicia. Ale nie wszystkie działania następcze działają, dlatego ważne jest, aby powoli i metodycznie zwiększać ekspozycję, jak pokazuje nowy trend wzrostowy.

Jeśli korzyść jest realna i znacząca, będzie mnóstwo czasu na zarabianie pieniędzy dzięki udanym wyłamaniom. Na razie ważne jest, aby być zdyscyplinowanym w zwiększaniu ekspozycji, ponieważ nowy wzrost na giełdzie się umacnia.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: Merck, UnitedHealth

Członek Dow Jones i IBD 50. zapas Merck przewyższa A Podwójne dno93,12 kup punktA Dla mnie Rozpoznawanie wzorców IBD MarketSmith. Akcje wzrosły w poniedziałek o 1,8%, zamykając się na obszarze zakupów 5%, który wzrósł do 97,78. Wyniki za trzeci kwartał poznamy w czwartek, przed dzwonkiem otwarcia.

Healthcare Podejścia Giant UnitedHealth 553,23 Uchwyty do kubków kup punktA Dla mnie Rozpoznawanie wzorców IBD MarketSmith. Akcje wzrosły w poniedziałek o 1,5%, zbliżając się do ostatniego wejścia na giełdzie.

Najlepsze akcje do obejrzenia: AutoZone, Cardinal, Eli Lilly, Texas Roadhouse

Lider części samochodowych i Dzisiejsze najnowsze zapasy IBD AutoZone pokonuje 2362,34 bazowy punkt zakupu trofeów, ścigając się w poniedziałek o 4,6%. Obszar pościgu wzrasta o 5% do 2480,46.

Tabela liderów IBD Cardinal Health jest w zasięgu kupna po wprowadzeniu 71,22 kubków z krótkim uchwytem, ​​według IBD Market Smith Analiza wykresów. Akcje również wybijają powyżej 72,38 punktów kupna na płaskiej podstawie. Zarobki ustalone na 4 listopada.

READ  Władze Nowego Jorku i Con Edison ostrzegają ludzi, aby unikali okolic wylotów rur parowych w Downtown Eastside

IBD SwingTrader Akcje Eli Lilly zamknęły się dalej w przedziale kupna powyżej 335,43 punktu kupna przy płaskiej bazie, co oznacza wzrost o 2,1% w poniedziałek.

Texas Roadhouse próbuje odzyskać 95,52 punkt kupna płaskiej bazy po krótkim przebiciu w zeszłym tygodniu. Akcje zakończyły się w poniedziałek tuż nad wpisem. Zarobki są płatne w czwartek.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli W poniedziałek spadł on aż o 7,4%, po czym obniżył straty do 1,5% po obniżeniu cen samochodów Model 3 i Model Y nawet o 9% w Chinach. Akcje osiągnęły najniższy poziom od czerwca 2021 r.

Akcje zamknęły się o około 49% z 52-tygodniowego maksimum.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow JonesAkcje Apple’a wzrosły w poniedziałek o 1,5% i spadły o prawie 18% z 52-tygodniowego maksimum. Pomimo niedawnego wzrostu, akcje wciąż znajdują się poniżej linii 50- i 200-dniowych. Zarobki Apple są dostępne w czwartek po zamknięciu.

Akcje Microsoftu wzrosły w poniedziałek o 2,1%, rosnąc drugi dzień z rzędu. Akcje są w trybie odzyskiwania po osiągnięciu 52-tygodniowego minimum 13 października. Gigant oprogramowania wciąż jest o około 30% niższy od 52-tygodniowego maksimum. Zarobki Microsoft mają zostać ujawnione pod koniec wtorku.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijaniu akcji i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *