Reese Witherspoon z wyprzedzeniem transmituje Elle Woods na Amazon

W Amazon Upfront Reese Witherspoon pojawia się jako Legalna blondynkaElle Woods nie była najlepszym występem aktorki dzisiejszego poranka. Było jakieś 45 minut przed zakończeniem prezentacji, kiedy ją skarciłem Serdecznie zapraszamy Współpracujący z nim gwiazdor Will Ferrell przechwalał się swoimi umiejętnościami w komedii romantycznej.

„Jestem królową wieczorowych stylizacji” – stwierdziła Witherspoon, odnosząc się do tego momentu w każdej komedii romantycznej, kiedy jeden aktor patrzy z miłością na drugiego z zamkniętymi oczami. To zachwyciło publiczność podczas pierwszej w historii prezentacji technologicznego giganta, podobnie jak wiele gwiazdorskich programów – oczywiście po wejściu do środka. Powolne linie rozciągały się wzdłuż South Street, opóźniając wydarzenie na Pier 36 o pół godziny.

„Dziękuję za wszystko, przez co przeszłaś, aby dostać się do tego pokoju” – powiedziała Jennifer Salke, szefowa Amazon MGM Studios, kiedy w końcu weszła na scenę. „Wiem, że to było dużo”.

Ale jeśli problemów było mnóstwo, moc gwiazd też. Amazon przetrwał 70-minutową przemowę, niewiele mówiąc o reklamach, a za to wykazując się dużym talentem. Alicia Keys rozpoczęła występ swoim zachwycającym wykonaniem „Empire State of Mind” bez udziału Jaya Z, po czym przez scenę paradowała najgłośniejsza grupa czołowych artystów na zachód od Cannes. Jake Gyllenhaal był gotowy na zwycięstwo Dom drogowy remake’u, ogłaszając plany kontynuacji dla zachwyconych widzów, przed gwiazdami kina akcji (choć w telewizji) Alanem Ritchsonem (Przylot) i Aldisa Hodge’a (przechodzić) promowały swoje odpowiednie serie. Witherspoon i Ferrell udostępnili zwiastun wspomnianego filmu, którego premiera odbędzie się w styczniu. Hannah Waddingham i Octavia Spencer przedstawiły nabywcom medialnym swój serial komediowy akcji, który nie miał jeszcze tytułu. Po zakończeniu tradycyjnych części filmowych i telewizyjnych Roger Federer otrzymał chyba największe brawa tego poranka. dokument emerytalny, Dwanaście ostatnich dnikłania się na streamerze w czerwcu.

READ  AEW honoruje Jaya Briscoe meczem w hołdzie po jego tragicznej śmierci

Wejście Amazona na rynek pierwotny jest wyjątkowe. W połączeniu z prezentacjami NBCUniversal i Fox z poprzedniego dnia, z których każda zawierała żarty kosztem drugiej, prezentacja Amazona wyraźnie nie konkurowała z innymi firmami medialnymi rywalizującymi w tym tygodniu o zobowiązania reklamowe. Jedyne wzmianki o konkurentach były imponujące, a Mike Hopkins, globalny szef Prime Video i Amazon MGM Studios, potwierdził, że Max i Paramount+ należą do niezliczonych ofert w jego centrum przesyłania strumieniowego.

Zamiast rozróżniać wysiłki filmowe i telewizyjne, połączono je, a następnie podzielono według gatunku: akcja, komedia, młodzież, stand-up, science-fiction, science-fiction, fantasy i sport. Głównym punktem zainteresowania byli młodzi dorośli Latem stała się piękna Showrunnerka Jenny Han zasłużyła na wyróżnienie jako pierwsza autorka, która w tym tygodniu dostała się na scenę, dołączając do obsady swojego programu. Największą aktywność sieci miała także miejsce podczas przyjęcia, kiedy kobiety ustawiały się w kolejce, aby zrobić zdjęcia przy markowym stoisku. Może było trochę za wcześnie na pojawienie się „Krwawego Daltona”. Dom drogowy Bar Cabana.

Oryginalna treść, czy to filmy z listy A, czy… Czwartkowy wieczór piłkarski, przyciągnął najwięcej uwagi, ponieważ był ekscytujący, a w niektórych przypadkach talent był zobowiązany do wzięcia udziału w promocji. (Jedynym występem, którego firma nie była w stanie zapewnić w swojej ofercie, był mistrz Super Bowl W Czy jesteś mądrzejszy od gwiazdy?? gospodarz Travis Kelsey i potężny YouTuber MrBeast, którzy niedawno przygotowali serię konkursów na platformie.) Ale prezentacja Everything Store, słusznie, obejmowała wszystko – Amazon Music, Wondery, Twitch, wypożyczanie filmów i wszystko.

Dlatego klipy reklamowe były stosunkowo krótkie. Ważną kwestią – przynajmniej poza rozległą bazą subskrybentów, którzy obecnie oglądają transmisję strumieniową z reklamami i którzy są zainteresowani styczniową zmianą platformy – jest to, że reklamodawcy nie muszą sprzedawać swoich produktów na Amazonie, aby czerpać korzyści z kupowania reklam na Amazonie. . „To reklama typu full-lejt, dostosowana do potrzeb każdego” – powiedział dyrektor ds. reklamy Alan Moss. „Nie ma już znaczenia, czy sprzedajesz na Amazonie, czy nie”.

READ  Darth Maul miał wrócić do Obi-Wana Kenobi

Gdy tylko Moss powtórzył to zdanie po raz drugi, Salk wrócił na scenę niosąc chihuahua z różowym kołnierzykiem. Szybko podążyła za nią Witherspoon, ubrana w pełny kostium Elle Woods, która podniosła długopis upuszczony przez Moss, wykonując dramatyczny „trzaskowy ukłon”. Była pod ręką, aby ujawnić najnowsze, jak się okazało, zbyt wiele ogłoszeń programowych na poranek, a Legalna blondynka Seria prequeli.

„Zanim stała się najsłynniejszą wegetarianką Bliźniąt, która ukończyła Harvard Law School, była zwyczajną licealistką lat 90.” – powiedziała Witherspoon, wywołując okrzyki aprobaty.

Ten tydzień może obfitować w ogłoszenia i otwarte bary, ale ostatecznie to gwiazdy inspirują ludzi do czekania w kolejce przez godzinę w cieniu Franklina Roosevelta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *