Sabrina Carpenter przyjedzie do Seattle tej jesieni

Po zakończeniu „Saturday Night Live” i otwarciu międzynarodowych występów w ramach trasy „Eras” Taylor Swift Sabrina Carpenter dobrze się bawi. W czwartek ogłoszono, że A Wycieczka po Ameryce Północnej Wspierający jej nadchodzący album „Short n’ Sweet”, którego premiera zaplanowana jest na 23 sierpnia.

25-letnia piosenkarka, najbardziej znana ze swoich radiowych hitów, takich jak „Espresso” i „Please Please Please”, odwiedzi Northwest tej jesieni, zatrzymując się 6 listopada w Climate Pledge Arena w Seattle.

Carpenter wystąpi także 4 listopada w Pacific Coliseum w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej oraz 7 listopada w Moda Center w Portland. Declan McKenna otworzy wszystkie trzy koncerty.

Kibice będą mogli uzyskać dostęp do biletów w przedsprzedaży od godziny 10:00 we wtorek, 25 czerwca, po zarejestrowaniu się stronie internetowej Al-Najjar. Bilety będą ogólnodostępne Za pośrednictwem Ticketmastera W piątek 28 czerwca.

Trasa Short n’ Sweet Tour rozpoczyna się we wrześniu w Columbus w stanie Ohio i potrwa do 15 listopada, kiedy zakończy się w Los Angeles.

Carpenter, który szybko stał się jednym z największych nazwisk muzyki pop, ujawnił w tym miesiącu w mediach społecznościowych okładkę albumu „Short n’ Sweet”. Album, jej pierwszy od wydanego w 2022 roku „Emails I Can’t Send”, będzie szóstym albumem studyjnym piosenkarki.

Komentarz wydawcy: Carpenter ogłosił daty tras koncertowych w czwartek, a nie we wtorek.

READ  Toonami organizuje maraton Dragon Ball Z na cześć twórcy serialu Akiry Toriyamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *