Saleh: Narracja Jets zmieni się, gdy wygramy mecze piłkarskie

ORLANDO, Floryda – Rok temu New York Jets byli toastem NFL po wymianie za rozgrywającego Aarona Rodgersa. Szybko przeszli od „mocnych ciosów” do trudnych czasów, a teraz obecny reżim stoi w obliczu potencjalnego sezonu decydującego o zwycięstwie.

Trener Robert Saleh nie zdefiniował tego tymi słowami, ale wyraził poczucie pilności w poniedziałek rano na spotkaniach właścicieli NFL. Powiedział, że muszą wykorzystać szum pozasezonowy, aby odnieść sukces w sezonie zasadniczym.

„Kiedy przegrywasz, przegrywasz” – powiedział Salih. „ssę, [GM Joe Douglas] Obrzydliwe, wszyscy jesteśmy obrzydliwi. Radzimy sobie z terenem, ale najlepsze, co możemy zrobić, to spuścić głowy i zabrać się do pracy. Wszystkie rzeczy, które sprawiają, że czujesz się dobrze poza sezonem, nie mają znaczenia. „Musimy wygrywać mecze piłkarskie, a kiedy wygrywamy mecze piłkarskie, cała narracja się zmieni”.

Jets nie wygrywali od długiego czasu, a dokładniej od ośmiu sezonów z rzędu z porażką. Ich wiek wynosi od 18 do 33 lat, a przez trzy sezony pod wodzą Saleha, który wraz z Douglasem został w zeszłym miesiącu postawiony w stan gotowości przez Woody'ego Johnsona. 76-letni właściciel, wściekły z powodu wyniku 7:10 poprzedniego sezonu, był bliski wydania mandatu decydującego o zwycięstwie.

W zeszłym roku wyobrażali sobie siebie jako pretendentów do Super Bowl, ale wszystko się zawaliło, gdy Rodgers podczas czwartego pstryknięcia w sezonie zerwał ścięgno Achillesa na koniec sezonu. Salih wie, że już go to nie obchodzi, ale bagatelizuje kwestię gorącego miejsca.

READ  NFL nakłada na Davida Teppera karę w wysokości 300 000 dolarów po tym, jak właściciel Panthers rzucił drinkiem w fanów w Jacksonville

„Nie dodaje [pressure]„ powiedział, odmawiając stwierdzenia, że ​​sezon byłby porażką, gdyby ominęli sezon posezonowy. „Presja naprawdę wzrosła z pierwszego roku donikąd. Zawsze jest presja zwycięstwa. „Oczywiście wszyscy jesteśmy rozczarowani tym, jak potoczyły się sprawy rok temu, ale nie sądzę, aby czyjekolwiek zaufanie zostało zachwiane”.

Jets zrobili furorę, pozyskując znanych graczy, takich jak skrzydłowy Mike Williams i opuszczony skrzydłowy Tyron Smith, ale to nic w porównaniu z zeszłym rokiem, kiedy zdominowali pierwsze strony gazet NFL, ścigając i ostatecznie przejmując Rodgersa, czterobranżowego gracza. Najlepszy gracz wszechczasów. Wystąpili w serialu HBO „Hard Knocks” i cieszyli się zainteresowaniem po początkowych protestach.

„Nie było nikogo, kto by to ukrył” – powiedział Salih. „Wymieniasz faceta takiego jak Aaron Rodgers. Wydaje mi się, że wydawałoby się to niedorzeczne, gdyby którykolwiek z nas próbował się przed tym ukryć. Ale prawda jest taka, że ​​wygrywanie poza sezonem nie ma znaczenia. Musimy wygrywać mecze piłkarskie i nieważne, ile emocji wokół organizacji, bez względu na wszystko… „Jak bardzo jesteśmy podekscytowani wolną agencją lub poborem, to wszystko nie ma znaczenia”.

Według Saleha dobra wiadomość jest taka, że ​​40-letni Rodgers będzie gotowy do udziału w praktykach OTA w maju. Zespół odnowił linię ofensywną, którą w zeszłym sezonie nękały kontuzje i nieskuteczność. Saleh powiedział, że Williamsa, który niecałe pięć miesięcy temu przeszedł operację więzadła krzyżowego przedniego, ma przed sobą „długą drogę” rehabilitacji, ale mam nadzieję, że będzie gotowy w pierwszym tygodniu.

Największym rozczarowaniem poza sezonem było to, jak kapitan drużyny Bryce Huff został zwolniony po przejściu do Philadelphia Eagles. Defensywnie nastawiony Saleh wydawał się poruszony stratą wolnego agenta, mówiąc: „Ludzie chcą powiedzieć, że jedyne, co robi, to szybkie podawanie, ale Mariano Rivera zrobił wszystko blisko dziewiątej rundy”. Jets wykazują zainteresowanie Jadeveonem Clowneyem jako potencjalnym następcą.

READ  Zapowiedź Super Bowl LVIII: Wschodząca dynastia Chiefs staje przed trudnym testem w starciu z 49ers

Nie byłoby okresu poza sezonem bez wieści o Rodgersie, a kiedy kandydat na prezydenta Robert F. Kennedy Jr. niedawno ujawnił, że rozważa rozgrywającego jako swojego kandydata na kandydata, rozpętała się burza. Saleh unikał tych pytań. Najwyraźniej nigdy poważnie nie myślał, że straci Rodgersa na szlaku kampanii.

„Myślę, że w świecie politycznym było to postrzegane nieco inaczej niż przynajmniej w naszym świecie” – powiedział Salih. Powiedział, że nie rozmawiał na ten temat z Rodgersem. Powiedział, że nie jest mu to potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *