Sam Madison i Patrick Serten mają nadzieję przywrócić delfiny na pierwszy planUSA Dzisiaj Sport

Fani delfinów nie mieli wiele powodów do radości od wielu lat, a ostatnie kilka tygodni było prawdopodobnie najgorszym punktem serii. Ale dobre wieści dotarły do ​​Sama Madisona i Patricka Sertina.

Ich powrót do franczyzy był przypomnieniem szczęśliwszego czasu i nadziei na lepsze dni.

The Dolphins zgromadzili najlepszy duet obrońców w zespole pod wodzą nowego trenera Mike’a McDaniela i powracającego koordynatora defensywy Josha Boyera.

Madison będzie trenerem biegaczy/koordynatorem podań, a Sartin asystentem defensywy.

„Dokładnie Marzenie się spełniłoMadison powiedziała w środę, przez Hala Habiba z Palm Beach Post. „Nigdy nie myślałeś, że coś takiego dojdzie do skutku”.

Madison grała z Dolphins przez dziewięć sezonów, wykonując 31 przechwytów i cztery Pro Bowls. Sertain spędził w drużynie siedem sezonów, wykonując 29 przechwytów i trzy razy w Pro Bowl.

Teraz starzy przyjaciele ponownie próbują wygrać z delfinami.

„Byłoby fajnie, gdyby wróciła na górę” – powiedział Sartin. „To jest to, czego nie możemy się doczekać… ta organizacja pragnie wrócić na szczyt i miejmy nadzieję, że uda nam się to zrobić”.READ  Arch Manning zobowiązuje się do kontraktu z Teksasem: Pięciogwiazdkowy rozgrywający, pierwszy potencjalny gracz, który wyląduje z szybkim poborem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *