Mariners podpisują kontrakt z Mitchem Garverem

Żeglarze i Mitcha Garvera Jak twierdzi Jeff Passan z ESPN, zgodzili się na dwuletni kontrakt wart 24 miliony dolarów (za pośrednictwem X). Transakcja stanie się oficjalna, gdy Garver przejdzie badanie lekarskie. Garver jest reprezentowany przez ISE Baseball.

chwila Cala Raleigha Garver pozostaje najlepszym rezerwowym Seattle, zapewniając Mariners wyjątkowego nietoperza, który może służyć jako rezerwowy łapacz i regularnie występować u wyznaczonego pałkarza. Tę rolę Garver wypełnił z pełnym zaangażowaniem w drużynie Rangers w zeszłym sezonie, osiągając wyniki 0,270/0,370/0,500 przy 19 zdobytych bramkach w ponad 344 występach na płycie, służąc głównie jako DH, co umożliwiło All-Star Jonasza Heima Regularny czas za talerzem. Garver był wówczas wyłącznym zawodnikiem pierwszego wyboru w sezonie Rangersów, uzyskując wynik 0,226/0,317/0,434 przy trzech zdobytych bramkach powyżej 60 PA, co pomogło Teksasowi zdobyć swój pierwszy tytuł World Series.

To nie był idealny sezon dla Garvera, ponieważ opuścił prawie dwa pełne miesiące na początku sezonu z powodu skręcenia lewego kolana. Jest to kontynuacja kontuzji, które nękały Garvera przez całą jego karierę, ponieważ od początku sezonu 2020 rozegrał zaledwie 232 z 546 meczów. Te problemy zdrowotne (od operacji przedramienia, nadwyrężeń międzyżebrowych oraz kolan i bioder problemy z plecami) przyczyniły się do ograniczonego wykorzystania Garvera. Coraz częściej grając na pozycji łapacza, przejście na rolę DH pomogłoby mu pozostać na boisku z większymi pieniędzmi. Prawidłowość.

To spowodowało pewne trudności dla Garvera z wejściem do darmowej agencji, ponieważ chociaż technicznie był najlepszym łapaczem na rynku, dla zespołu poleganie na nim w czymś więcej niż tylko w oznaczonym czasie na tym stanowisku było ryzykowne. Jak zasugerował Nick Deeds z MLBTR w październiku, idealnym miejscem lądowania dla Garvera może być „zespół z kolejną niezawodną opcją do złapania, dzięki czemu Garver będzie miał jasną ścieżkę do czasu gry w DH i nie będzie musiał odczuwać mniejszej presji, aby regularnie wpasowywać się za talerz”.

READ  Russell Westbrook, klient zrywa w sprawie przyszłej awantury z Lakers

Zespół Mariners idealnie wpasował się w ten projekt, ponieważ przez ostatnie dwa sezony Raleigh ugruntował swoją pozycję łapacza nr 1 i potężnej drużyny. Raleigh uderzający przełącznikiem ma znacznie lepsze wyniki w starciu z praworęcznymi niż leworęcznymi, co dobrze komponuje się ze zdolnością Garvera do uderzania praworęcznych w mieszance rzucania leworęcznego.

Toma Murphy'ego Podpisał kontrakt z Giants w zeszłym tygodniu, choć wydaje się, że drużyna M jest przygotowana na to odejście poprzez pozyskanie łapacza Sebi Zavala jako część Eugenio Suareza Handluj z Diamondbackami. Gdyby Garver miał być przede wszystkim DH, Mariners nadal mogliby mieć w składzie miejsce dla Zavali, który mógłby służyć jako tradycyjny rezerwowy łapacz. Mogłoby to uniknąć pewnych manewrów w składzie, ponieważ Zavala nie nadaje się do niższych lig, więc Mariners musieliby wyznaczyć go do przydzielenia i umieścić go na piśmie o zwolnieniu, jeśli chcą wysłać go do niższych lig.

Wiadomo, że Seattle szuka solidnego nietoperza do swojego spotu DH, a zwłaszcza praworęcznego uderzającego, który pomógłby zrównoważyć skład. Imiona takie jak Jorge Solera, JD MartinezaI Rhysa Hoskinsa Podobno była na radarze Marynarzy, ale Garver dołączy teraz do składu na podstawie dwuletniego kontraktu. To trochę mniej niż trzyletni kontrakt MLBTR o wartości 39 milionów dolarów, którego oczekiwano dla Garvera, choć nadal jest to dobra wypłata dla graczy, których drużyny mogły postrzegać bardziej jako DH niż zwykłe rezerwowe.

Dodanie za wszelką cenę wielkiego kija pomaga również zmienić narrację o tym, co było porażką dla fanów Mariners. Mariners mają przejąć pełną własność regionalnej sieci sportowej ROOT Sports Northwest 1 stycznia, a związane z tym dodatkowe koszty mają ograniczyć możliwości zespołu w wydatkach na pensje zawodników. Prezes Baseball Operations Jerry Dipoto powiedział na początku grudnia, że ​​płace Mariners wzrosną z szacunkowych 140 milionów dolarów począwszy od 2023 roku, jednak większość posunięć klubu przed podpisaniem kontraktu z Garverem miała na celu cięcie kosztów. Transakcja Suareza usunęła z rachunków znaczną pensję, a Seattle straciło dużo pieniędzy w wyniku wymiany pięciu graczy z Braves, która widziała… Jareda Kelenica Traktowano to głównie jako sposób na rozładowywanie kontraktów Marco Gonzaleza I Evana White'a.

READ  Walka o władzę w MLBPA prawdopodobnie zakończy się głosowaniem w sprawie przywództwa przewodniczącego związku Tony’ego Clarka

Według Lista zasobówprzewidywana pensja Mariners w 2024 r. wynosi obecnie około 128,5 mln dolarów, po dodaniu pensji Garvera. Biorąc pod uwagę kwotę 140 milionów dolarów z 2023 r., nadal zapewnia to drużynie M pewną elastyczność w zakresie zaspokajania dodatkowych potrzeb, takich jak pomoc w polu lub pomoc w polu. Dipoto bagatelizował pomysł handlu z młodym zawodnikiem z głębi pola, jednakże może to być bardziej opłacalny sposób na uzyskanie pomocy dla zawodnika na pozycji niż podpisanie kontraktu z kolejnym wolnym agentem.

Podpisanie kontraktu z Garverem z jednej strony oznacza odejście Dipoto, ponieważ nieczęsto robi on zauważalne sukcesy w wolnej agencji. Co ciekawe, Garver jest pierwszym wolnym agentem zawodnika na pozycji (i dopiero czwartym w historii wolnym agentem), a Dipoto podpisał wieloletni kontrakt w ciągu ośmiu lat pracy w biurze Seattle. Może to oznaczać, że Garver będzie odpowiednim kandydatem dla Mariners tej zimy, jeśli chodzi o pozyskiwanie stosunkowo głośnych wolnych agentów, lub być może Dipoto zmieni swoją taktykę i zwróci się do innych wolnych agentów, aby jeszcze bardziej wzmocnić skład.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Zdjęcia sportowe USA Today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *