Bukmacherzy Joey Chestnut odzyskują pieniądze po konkursie jedzenia hot dogów na stoiskach protestacyjnych

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Mistrz jedzenia hot dogów, Joey Chestnut, ma 74,5 psa na tegorocznym popularnym konkursie Nathana, który odbędzie się 4 lipca.

A sądząc po zwrotach, jakie dał niektórym bukmacherom we wtorek po południu, też by się ich pozbył, gdyby nie interweniujący protestujący.

Vandel A królowie Jest wśród książek, które ogłosiły zwrot pieniędzy, zwracając pieniądze na wszelkie proste zakłady na kasztan, który zje ponad 74,5 kiełbasek. Ukończ kasztany 63 kiełbaskami, zaznacz Wystarczająco dobry, by dać mu 15. tytuł Ale jest znacznie poniżej zeszłorocznego rekordu 76.

To był najgorszy występ Chestnuta od 2015 roku, ale prawdopodobnie najbardziej ekscytujący. W połowie zawodów, kiedy Chestnut osiągnął 17 hot dogów, protestujący wpadł na scenę na Coney Island i próbował wznieść znak obok Chestnuta.

Chestnut szybko zablokował protestującego, który nosił maskę Dartha Vadera, zanim organizatorzy zabrali mężczyznę i akcja trwała dalej.

„Kiedy stanął przede mną… nie wiedziałem, czy mnie zaatakuje. Była trochę panika, dlatego go złapałem i nie byłem pewien – nie wiedziałem jak wszystko by się potoczyło”, kasztan Powiedział New York Post.

„Gdybym go popchnął, włożyłbym kiełbasę do ręki” – powiedział Chestnut.

Departament Policji Nowego Jorku oskarżył we wtorek trzech mężczyzn w związku z incydentem. Scott Gilbertson, 21 lat z Kalifornii – człowiek, który zaplątał się w kasztany – został oskarżony o przestępstwo, zakłócanie porządku i nękanie, według Nowy Jork 1. Akcja bezpośrednia grupy aktywistów zwierząt wszędzie Odpowiedzialność Aby zaprotestować na Twitterze, mówiąc, że demonstracja była skierowana przeciwko Smithfield Foods, dostawcy hot doga Nathana.

Incydent trwał tylko kilka sekund, ale został uznany za wystarczający, aby gracze mogli wymknąć się z haka. Kasztany, mimo startu w zawodach o kulach, zwyciężyły już siódmy rok z rzędu.

READ  2022 SEC wspornik bejsbolowy, stół, wyniki turniejowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *