Samsung Galaxy Watch 5 spadł do nowego rekordowo niskiego poziomu

Z wydarzeniem Samsung Galaxy Unpacked tuż za rogiem, szanse na zobaczenie nowego smartwatcha Samsunga są wysokie. Jeśli jednak nie możesz czekać do tego czasu, to wszystko Samsung Galaxy Watch 5 W wielu sklepach osiągnęła nowy rekordowo niski poziom. W tej chwili możesz kupić urządzenie do noszenia Bluetooth 40 mm AmazonkaI najlepsza ofertai bezpośrednio od SAMSUNG W wybranych konfiguracjach od 199 USD (80 USD zniżki). Możesz także wybrać wariant 44 mm, który oferuje większy ekran i baterię, zaczynając od około 229 USD (81 USD zniżki) na AmazonkaI najlepsza ofertaI Walmart.

Lekki zegarek z systemem Android oferuje wszystkie standardowe funkcje związane ze zdrowiem, kondycją i monitorowaniem snu, a także kilka unikalnych dodatków, w tym analizę składu ciała. Może również mierzyć temperaturę skóry, jest wyposażony w nową osłonę z szafirowego szkła kryształowego, która zapewnia lepszą trwałość i oferuje dłuższy czas pracy na baterii niż jego poprzednik. Pamiętaj tylko, że istnieją pewne funkcje, z których mogą korzystać tylko właściciele telefonów Samsung, co sprawia, że ​​Watch 5 jest najlepszym trackerem fitness tylko wtedy, gdy posiadasz już telefon Samsung.

ostatnie Legenda Zeldy Gra jest podobna do swojej poprzedniczki. Oddech dziczyI Zarówno w fabule, jak i w grze. Jednak zawiera kilka nowych narzędzi do budowania, których ludzie używają w zabawny – a czasem wręcz dziwny – sposób.

Jeśli przegapiłeś 15-calowego MacBooka Air Oferty, które widzieliśmy na laptopie wkrótce po jego debiucie, nie martw się, ponieważ wróciły. Teraz możesz kupić MacBook Air 15 z M2 W Amazonka I Zdjęcia B&H Dzięki 8 GB pamięci, 256 GB pamięci masowej, ośmiordzeniowemu procesorowi i 10-rdzeniowemu procesorowi graficznemu za 1199 USD (100 USD zniżki), jest to najlepsza jak dotąd cena laptopa.

Najnowszy MacBook Air to idealny laptop, jeśli szukasz dużej powierzchni ekranu, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na jeden z droższych MacBooków Pro. Nie oferują one takiego samego poziomu mocy, jak modele Pro, ale są więcej niż zdolne do obsługi przeciętnego obciążenia pracą i większości potrzeb związanych z rozrywką. Jednocześnie jest stosunkowo niedrogi, z większym ekranem i lepszym zestawem głośników niż zeszłoroczny 13-calowy MacBook Air.

READ  Aether, Paimon i Lumina stworzą pierwszą grupę POP Genshin Impact Funko

Nie odchodź jeszcze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *