Dave Martinez o Elly De La Cruz: „Nie podobały mi się jego wybryki” po biegu do domu, sprawdź nietoperza

Trener Nationals Dave Martinez wyjaśnił swoją decyzję o poproszeniu sędziów o sprawdzenie pałki Eli de la Cruz w drugiej rundzie środowej porażki 9:2 z The Reds. Martinez powiedział również, że „nie podobały mu się jego wybryki” dotyczące De La Cruza wskazującego na kij po tym, jak uderzył w home run po zaczekaniu na pałce. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Martinez powiedział, że nie próbował ukarać de la Cruz, rozmawiając z sędziami: „Podoba mi się sposób, w jaki gra. Nie podobały mi się jego wybryki po tym, jak zdobył home run. dwa tygodnie w głównych ligach. Ale będzie dobrym graczem.
  • De La Cruz trafił 455-metrowego homera w piątej rundzie w Parku Narodowym po teście at bat, który nastąpił po tym, jak Martinez zapytał o osłonę czujnika pod kijem De La Cruz.
  • Ten problem spowodował krótkie opóźnienie, a sędziowie zażądali od De La Cruz zdjęcia osłony nietoperza – w którą został uderzony – zanim De La Cruz mógł ją ponownie założyć.

Co oni mówią

Martinez powiedział, że „to nie była wielka sprawa” i że „chciał tylko wiedzieć, co to było” w odniesieniu do obudowy czujnika.

„Wiem, co to za urządzenie, ale nie widziałem (nikogo) noszącego je podczas gry” – powiedział Martinez o urządzeniu służącym do śledzenia pomiarów ruchów kija.

„Sprawdzili to, a kiedy wrócili i powiedzieli mi:„ Hej, to jest legalne ”” – powiedział Martinez – „wszystko było dobrze”. „To koniec. Skończyło się na… Nie zamierzam wiele o tym robić”.

Menedżer The Reds, David Bell, wyjaśnił, że rękojeść kija de la Cruza była zatwierdzona przez MLB, ale sędziowie początkowo nie mieli o tym żadnego zapisu i „w drugim meczu zostało to wyczyszczone”.

Bale również złożył hołd 21-latkowi, mówiąc: „Eli gra świetnie, gra wiele emocji i radości w dobry sposób, ale jest też świetny w kierowaniu tego dobrze. … Pomyślałem, że to było imponujące jak to zrobił dziś wieczorem”.

READ  Typy futbolu uniwersyteckiego, harmonogram: prognozy w stosunku do spreadu, kursy na 25 najlepszych sobotnich meczów w pierwszym tygodniu

Występ i uroczystości De la Cruz

Nic w jego pierwszym miesiącu w głównych ligach nie przeszkadzało De La Cruzowi. De la Cruz wyglądał na niespokojnego w drugiej połowie, poprawiając i resetując swój podchwyt przed uderzeniem. Ale środa była jak dotąd jedynym momentem, w którym pokazał, że jest okrzyknięty najbardziej ekscytującym graczem w grze. De la Cruz zrobił to, co do tej pory w tym sezonie: walczył. Nie tylko trafił do domu, ale dodał parę podwójnych trafień, a nawet ukradł swoją 11. bazę w tym sezonie.

De la Cruz organizował uroczystości u siebie, w tym bieg z trenerem trzeciej bazy, od niższych lig. Celebruje wszystko, co robi na korcie, machając kijem i machając czterema palcami na każdej dłoni, aby reprezentować swoją koszulkę z numerem 44 podczas swojego pierwszego holu w karierze. Byli tacy, którzy kwestionowali przejawy emocji, ale jego menadżer, Bell, zachęcał go do wyrażania siebie i swobodnej gry. Jak dotąd wydaje się, że to właściwy trop. – różaneczniki

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Rob Carr/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *