Samsung twierdzi, że z tych powodów powinieneś dokonać aktualizacji z Note 20 do S24 Ultra

Można śmiało powiedzieć, że serię smartfonów Galaxy Note wszyscy pamiętają, nawet jeśli ostatni model wydany prawie cztery lata temu trafił do sprzedaży w sierpniu 2020 roku. O tym też Samsung nie zapomniał, ale firma po prostu… Napisał notatkę prasową O powodach, dla których warto zapomnieć o Galaxy Note 20 i zastąpić go nowym Galaxy S24 Ultra.

Duch serii Galaxy Note jest nadal obecny w flagowych telefonach Galaxy S Ultra i Samsung nie boi się tego podkreślać. Chce, żebyś zaakceptował ten fakt i odłożył notatkę.

Firma próbuje przekonać ostatnich użytkowników Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra, aby porzucili swoje Notes i wskoczyli na modę Galaxy S Ultra. Samsung podaje pięć powodów, dla których Galaxy S24 Ultra jest najlepszym urządzeniem Note’a, nawet jeśli jest to zamaskowany egzemplarz. tutaj są.

Według Samsunga największe powody do aktualizacji

Koreański gigant technologiczny uważa, że ​​Galaxy S24 Ultra jest lepszym telefonem Note z kilku powodów. Pierwsza to lepsze wrażenia z rysika S Pen w połączeniu z ulepszonym wyświetlaczem.

To połączenie zapewnia 68% redukcję opóźnień w porównaniu do Galaxy Note 20 Ultra. To dużo! Co więcej, Galaxy S24 Ultra ma jaśniejszy wyświetlacz o mocy 2600 nitów z Vision Booster, a także płaską konstrukcję, która lepiej współpracuje z S Pen.

Inteligentniejsze notatki Samsung i inne narzędzia AI

Nowa seria Galaxy S24 z One UI 6.1 jest wyposażona w ulepszoną aplikację Samsung Notes, teraz wzbogaconą o funkcję Note Assist opartą na sztucznej inteligencji.

Dzięki niemu możesz łatwo podsumowywać, automatycznie formatować, tłumaczyć i korygować dokumenty i teksty.

Ponadto Galaxy S24 Ultra jest wyposażony w ekskluzywne funkcje sztucznej inteligencji, takie jak Circle to Search, tłumaczenie na żywo, asystent czatu i asystent transkrypcji, które mogą pomóc w zwiększeniu produktywności.

Żadna z tych funkcji nigdy nie będzie dostępna w serii Galaxy Note 20, ponieważ nie są już obsługiwane przez nowe aktualizacje One UI.

READ  Monitory do gier Samsung OLED są teraz dostępne w większej liczbie kształtów i rozmiarów oraz z częstotliwością do 360 Hz

Większa moc i lepsze aparaty

Wreszcie, Samsung uważa, że ​​powinieneś uaktualnić Galaxy Note 20 lub Note 20 Ultra do najnowszego Galaxy S24 Ultra, jeśli zależy Ci na lepszej wydajności i aparacie.

Po pierwsze, Galaxy S24 Ultra wyposażony jest w mocniejszy układ Snapdragon 8 Gen 3, który jest lepiej chłodzony i zapewnia znacznie lepszą wydajność w grach mobilnych i grafice wykorzystującej technologię ray tracingu.

Jeśli chodzi o aparat, Galaxy S24 Ultra ma lepszy zoom dzięki nowemu aparatowi 50 MP 5X, a także oferuje lepszą jakość zdjęć nocnych.

Wisienką na torcie jest nowe narzędzie aplikacji Galeria o nazwie Genetic Edit, które może być naprawdę przydatne i wręcz magiczne, gdy wykorzystuje swój pełny potencjał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *