Sarah Jessica Parker ma pozytywny wynik testu na COVID-19, „Plaza Suite” zamknięta

Gwiazda „Plaza Suite” Sarah Jessica Parker uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID Zaledwie kilka dni po mężu i zagra Matthew Brodericka.

Konto na Instagramie na Broadwayu Powiedział w czwartek po południu Dzisiejszy występ zostanie odwołany.

„Dzisiaj Sarah Jessica Parker uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID z drugim testem potwierdzającym diagnozę” – napisano w oświadczeniu w mediach społecznościowych o 57-letniej aktorce. „Ponieważ zarówno Matthew Broderick, jak i Sarah Jessica Parker uzyskały pozytywny wynik testu na obecność COVID, dzisiejszy występ dla „Plaza Suite” został odwołany. Producenci przepraszają za niedogodności, jakie to spowodowało dla publiczności”.

Nie było informacji, jak długo potrwa zamknięcie. Ogłoszenie zawierało instrukcje dla posiadaczy biletów dotkniętych zawieszeniem spektaklu.

Wiadomości o przyszłych występach #Plaza Suite Zostanie to ogłoszone tak szybko, jak to możliwe.” „Każdy życzy Matthew i Sarah Jessiki szybkiego powrotu do zdrowia.”

Sarah Jessica Parker i jej mąż, Matthew Broderick, mieli pozytywny wynik testu na COVID-19. Ich diagnozy zmusiły do ​​wstrzymania spektaklu „Plaza Suite”.
Joan Marcos

60-letni Broderick uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa i został zmuszony do wycofania się z wtorkowego programu na kilka godzin przed planowanym występem w „Plaza Suite”, który został otwarty 28 marca w Hudson Theatre.

W trzysezonowym serialu grają dwaj zamężni aktorzy trzy pary Wszyscy przebywali w Apartamencie 719 w Plaza w różnym czasie.

READ  Jesse Lee Soffer jest poza Chicago PD, sezon 10 będzie ostatnim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *