Saunders przedstawia nowy zestaw na rok 2022

Dziś rano wydano Seattle Sounders bardzo oczekiwane Fox13 jako pierwszy zgłosił nowy strój domowy na sezon 2022. Nowy zestaw nosi nazwę „Legacy Green” i jest inspirowany finałem MLS Cup 2019, w którym fani Sounders wypełnili cały stadion przed meczem.

Zestaw będzie miał klasyczną zieleń, którą kochamy, z niebieskimi diamentowymi warcabami pośrodku, pasującymi do mozaiki tłumu w 2019 roku. Diamenty lub warcaby są większe pośrodku pudełka i mniejsze, gdy blakną po bokach. Koszulka ma klasyczne „trzy paski”, które adidas wykorzystuje na ramionach. W zielonej części koszulki znajduje się faktura przypominająca skórę węża. Wreszcie, znak wycięcia to „74”, oznaczający rok, w którym Sounders po raz pierwszy zaczęli grać, a znak szyi ma być „Waves of Progress”, ilustracja przedstawiająca wodę i ciągły ruch Puget Sound, jak woda, i wysunięta do przodu przez zespół Sounders FC. Do koszulek będą pasować niebieskie spodenki w domu i zielone spodenki na mecze na świeżym powietrzu.

To nie pierwszy raz, kiedy Sounders i Adidas wykorzystali tego rodzaju inspirację dla grupy. Zestaw Sounders Nightfall 2019 został zainspirowany pięknymi zachodami słońca ich meczu z Timbers w 2014 roku.

Jeśli chodzi o projekty, Adidas nigdy wcześniej nie używał tego stylu i daje Soundersom wyjątkową kolekcję. Osoby, które z poprzednich lat narzekały na foremki do foremek do ciastek, wreszcie mogą się cieszyć.

READ  Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie odebrała Rosji prawo do organizacji Mistrzostw Świata 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.