Saunders przedstawia nowy zestaw na rok 2022

Dziś rano wydano Seattle Sounders bardzo oczekiwane Fox13 jako pierwszy zgłosił nowy strój domowy na sezon 2022. Nowy zestaw nosi nazwę „Legacy Green” i jest inspirowany finałem MLS Cup 2019, w którym fani Sounders wypełnili cały stadion przed meczem.

Zestaw będzie miał klasyczną zieleń, którą kochamy, z niebieskimi diamentowymi warcabami pośrodku, pasującymi do mozaiki tłumu w 2019 roku. Diamenty lub warcaby są większe pośrodku pudełka i mniejsze, gdy blakną po bokach. Koszulka ma klasyczne „trzy paski”, które adidas wykorzystuje na ramionach. W zielonej części koszulki znajduje się faktura przypominająca skórę węża. Wreszcie, znak wycięcia to „74”, oznaczający rok, w którym Sounders po raz pierwszy zaczęli grać, a znak szyi ma być „Waves of Progress”, ilustracja przedstawiająca wodę i ciągły ruch Puget Sound, jak woda, i wysunięta do przodu przez zespół Sounders FC. Do koszulek będą pasować niebieskie spodenki w domu i zielone spodenki na mecze na świeżym powietrzu.

To nie pierwszy raz, kiedy Sounders i Adidas wykorzystali tego rodzaju inspirację dla grupy. Zestaw Sounders Nightfall 2019 został zainspirowany pięknymi zachodami słońca ich meczu z Timbers w 2014 roku.

Jeśli chodzi o projekty, Adidas nigdy wcześniej nie używał tego stylu i daje Soundersom wyjątkową kolekcję. Osoby, które z poprzednich lat narzekały na foremki do foremek do ciastek, wreszcie mogą się cieszyć.

READ  Carlos Correa i Bliźniacy przyspieszają rozmowy, ponieważ umowa z Metsami pozostaje w zawieszeniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *