Tory wyścigowe Mario Kart 8 DLC są dostępne za darmo, tak jakby

Daisy ściga się na torze wyścigowym w parku.

zrzut ekranu: Nintendo / YouTube

Jeśli nie planujesz kupować Booster Course Pass za Mario Kart 8Nie martw się. Nie masz pełnego szczęścia. Nowe tory premium będą losowo dostępne dla graczy, którzy grają w globalne lub regionalne wyścigi online. Jeśli jeden z Twoich znajomych posiada kopię zawartości do pobrania, nie musisz jej kupować, gdy grasz z nim w grupie.

Jak już wcześniej wspomniałem EurogamerPierwsza fala losowych tras premium będzie dostępna podczas rozgrywania globalnych lub regionalnych wyścigów online od 22 marca. Możesz też zagrać już 18 marca, rozgrywając wyścigi Friends and Rivals z kimś, kto już kupił DLC. Więc ktoś Nadal musisz kupić DLC lub musisz zapłacić za pakiet Nintendo Switch Online. Ale to wciąż jest tańsze niż ktokolwiek w Twojej okolicy? Mario kart Na zakup DLC dla siebie.

Te informacje są szczegółowo opisane w Wersja brytyjska Na stronie Nintendo, ale niedostępne na stronie amerykańskiej. Kotaku Sięgnąłem do Nintendo w celu uzyskania wyjaśnień, ale nie odpowiedzieli w momencie publikacji.

Czytaj więcej: Ktoś już zmodyfikował Carby w Mario Kart 8

najnowszy Mario Kart 8 DLC Zostało to ogłoszone Nintendo Direct 9 lutego DLC składa się z Wykładowca z torów wyścigowych osób starszych Mario kart Gry, a Nintendo planuje wydać je w sześciu falach po osiem cykli każda. Pierwszy będzie dostępny 18 marca, a pełny zestaw obiecanych 48 utworów zostanie wydany do końca 2023 roku. Gracze z rozszerzoną wersją subskrypcji Nintendo Switch Online mogą uzyskać dostęp do wszystkich DLC, gdy tylko staną się jednym. Klatka piersiowa. W przeciwnym razie możesz kupić zestaw osobno za 24,99 $

READ  Telefony Samsung Galaxy S23 otrzymają Galaxy AI pod koniec marca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *