Sebastian Stan i Lily James wracają do akcji w thrillerze-horrorze

Po bardzo udanej współpracy przy Hulu Pam i TommySebastian Stan i Lily James mają ponownie powrócić do zespołu Niech zło odejdzie na zachódTrzymający w napięciu horror psychologiczny w reżyserii Christiana Tavdrupa (Nie mów nic złego).

północ.pięć.sześć. Reprezentuje międzynarodowe prawa do filmu i zaprezentuje go kupującym w Cannes, a CAA Media Finance i UTA Independent Film Group zapewniły finansowanie i zajmą się sprzedażą krajową.

Niech zło odejdzie na zachód Fabuła opowiada o kolejarzu, który w bardzo niepokojących okolicznościach zdobywa fortunę. Gdy przerażające wizje i manifestacje doprowadzają go do szaleństwa, jego żona nabiera przekonania, że ​​do ich rodziny dołączyła się zła istota.

Tekst napisał Xc Vs. Tim i Trevor White (Król Ryszard, uczciwa gra) zajmują się produkcją pod szyldem Star Thrower Entertainment wraz z Markiem Fasano i Nathanem Klingerem dla Gramercy Park Media, która również finansuje film, oraz Alanem Mandelbaumem. Stan i James będą także producentami wykonawczymi obok Joshuy Harrisa z Gramercy Park i Forda Corbetta z North.five.six, Michaela Rothsteina i Samuela Halla.

Tommy Lee zagrał u boku Jamesa Pameli Anderson w wielokrotnie nagradzanym hicie Hulu Pam i TommyNastępnie Stana zobaczymy w roli tytułowej Inny Człowiek, za co zdobył Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie po sensacyjnej światowej premierze na Sundance 2024. A24 opublikuje zdjęcie we wrześniu. Przewiduje się, że w głównej roli wystąpi aktor Ali Abbasi Uczeńwyczekiwany tytuł, w którym wciela się w młodego Donalda Trumpa, będzie miał swoją premierę w konkursie na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2024 roku.

Ostatnio widziany na A24 Żelazny pazur I włoski dramat Finalmente l’alba (Wreszcie świt)Nadchodzące projekty Jamesa obejmują komedię kryminalną Lionsgate Chciwi ludzie, w maju; Davida Mackenziego obrótW rolach głównych wystąpi także Riz Ahmed. oraz nadchodzący film inspirowany twórczością twórcy aplikacji randkowej Bumble z 20th Century Studios i Ethea Entertainment.

READ  Johnny Depp nie spotyka się ze swoim prawnikiem, pomimo spekulacji w mediach społecznościowych

Tavdrup jest najbardziej znany z reżyserii duńskiego thrillera psychologicznego Nie mów nic złego, który otrzyma remake w Stanach Zjednoczonych, gdzie posłuży jako EP. Jako aktor znany jest z ról w kilku duńskich produkcjach, m.in Po ślubie, Borgena I Przyjdę biegiemObok Ojcowie I Straszna kobietaKtóry napisał i wyreżyserował.

Obecnie Star Thrower jest w fazie produkcji dla Davida Frayna nieśmiertelność Z A24 z Milesem Tellerem, Elizabeth Olsen, Callumem Turnerem i Chadem Hartiganem Potroić W rolach głównych występują Zoey Deutch, Jonah Hauer-King i Robbie Cruz.

Stan jest reprezentowany przez CAA, Brookside Management i Sloane, Offer, Weber & Dern; James z Tavistock Wood Management, David Weber i Shelby Weiser; Tavdrop firmy WME; oraz przeciwko CAA, Kaplan/Perrone i Leif Ginsburg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *