Serial „Degrassi” nie posuwa się do przodu w HBO Max – termin

HBO maks. Postanowił nie iść dalej z A Degrassi Seria odrodzeniowa, termin potwierdzony.

usługa transmisji Zadeklaruj polecenie tekstowe O nową iterację popularności Degrassi Seria jest w styczniu z przewidywaną datą premiery w 2023 roku. Oczekiwano, że filmowanie odbędzie się w Toronto zeszłego lata.

Wersja oryginalnego dramatu dla nastolatków, Degrassi Początkowo opisywano ją jako serial oparty na postaciach, opowiadający o doświadczeniach ze szkoły średniej oraz ekscytującej i często bolesnej podróży samopoznania. Nowa seria, której akcja rozgrywa się w Toronto, miała na celu zbadanie grupy nastolatków i personelu szkolnego przeżywających wydarzenia, które ich łączą i rozrywają.

Serial miał być wyreżyserowany przez WildBrain przez modelkę/producenta wykonawczego Larę Azopardi (Za kulisami, odważna, Mary zabija ludzii Julia CohenRiverdale, Milion drobiazgów, Royals).

„Prawdopodobnie najbardziej interesuje nas ożywienie tej ukochanej serii, przekształcenie jej w prawdziwie jednogodzinny serial serialowy” – powiedzieli Azzopardi i Cohen w oświadczeniu w czasie, gdy aranżowano serial. „Jesteśmy zaszczyceni, że mamy okazję przewodzić temu rozwojowi i wprowadzać ten kultowy łańcuch z powrotem do domów ludzi”.

The Degrassi Odrodzenie było szóstą częścią kanadyjskiej serii dramatów dla nastolatków, wtedy Dzieci ulicy DegrassiR Gimnazjum DegrassiA Wysoki stopieńA Degrassi: Następne pokolenie A Degrassi: Następna klasa.

Wall Street Journal jako pierwszy poinformował o tej wiadomości.

READ  Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami na tydzień 18-24 grudnia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *