Serial Equalizer został przedłużony na piąty sezon w stacjach CBS i NCIS: Hawai'i in Limbo

Stacja CBS zamówiła piąty sezon serialu RównW latach 2024–25 występuje w roli głównej i jest producentem wykonawczym Queen Latifah.

Jak donosił portal Deadline w zeszłym tygodniu, Remont był w pełni oczekiwany, z opóźnieniem związanym z negocjacjami umowy z Queen Latifah przez duże studio Universal Television. Niedawno został zamknięty, co umożliwiło remont.

Do teraz, Równowartość'Sezony serialu mogą mieć maksymalnie 18 odcinków, o co często proszą największe talenty, zapisując się do emitowanego serialu dramatycznego. W negocjacjach Queen Latifah była próba zwiększenia tej liczby do 20 lub więcej, ale słyszałem, że sezon 5 ponownie będzie się składał z 18 odcinków.

Po Elspeth Odnowiony i Więc Todd mi pomógł I CSI: Vegas odwołany w zeszłym tygodniu, NCIS: Hawaje Jedyny serial scenariuszowy CBS pozostaje w zawieszeniu. (Wszystkie pozostałe komedie i dramaty CBS, łącznie z serialami dla weteranów, zostały już wybrane na przyszły sezon). Błękitna krewktóry zakończy się ośmioma odcinkami jesienią.)

POWIĄZANE: Daty premier nowych i powracających seriali w 2024 r. w telewizji, telewizji kablowej i transmisji strumieniowej

Jak donosił portal Deadline w zeszłym tygodniu, HawajePrzyszłość serialu będzie podobno przedmiotem trudnych rozmów biznesowych, a czwarty sezon składający się z 13 lub mniej odcinków nadal prawdopodobny. To może być ostatni rozdział serialu, pierwszy z serii NCIS Franczyza z kobietą w roli głównej.

Równ To był dobry występ stacji CBS, która obecnie zajmuje ósme miejsce pod względem oglądalności wśród wszystkich programów nadawanych poza sportem, ze średnią oglądalnością 7,89 miliona widzów linearnych (według najnowszych danych Nielsena) i ponad 10 milionów widzów oglądających na wielu platformach Live+35. Jest to także program rozrywkowy nr 1 wśród Afroamerykanów.

POWIĄZANE: CBS ustala daty emisji finałów sezonu, w tym finałowych odcinków serialu „Young Sheldon”, „Bob ❤ Abishola” i „SWAT”

READ  David Goodman z WGA powraca w kolejnej odpowiedzi studia – Deadline

Równ„Serial prowadzony przez niezrównaną Queen Latifah zawiera wszystkie najlepsze elementy potężnego dramatu” – powiedziała Amy Reisenbach, prezes CBS Entertainment. „Serial jest pełen napięcia, bohaterstwa, wysokiej stawki i fenomenalnych postaci, które pokochają nasi widzowie. Nie możemy się doczekać kolejnego dynamicznego sezonu”.

Koprodukcja: CBS Studios, Równ Jest to jeden z czterech seriali dramatycznych Universal Television wchodzących w skład Universal Studio Group, wyprodukowanych dla CBS wraz z The Three FBIs, z których wszystkie zostały niedawno odnowione, jest liderem od trzech sezonów.

Nowa odsłona klasycznej serii, Równ W filmie występuje Queen Latifah w roli Robyn McCall, tajemniczej kobiety o tajemniczym pochodzeniu, która wykorzystuje swoje rozległe umiejętności byłej agentki CIA, aby pomóc tym, którzy nie mają dokąd się zwrócić.

W rolach głównych występują także Lorraine Toussaint, Tori Kittles, Adam Goldberg, Lisa Lapira i Laia DeLeon Hayes. Andrew Marlowe, Terry Ida Miller, współshowrunnerzy Joseph C. Wilson, Adam Glass, Dana Owens (Queen Latifah), John Davis, John Fox, Debra Martin Chase, Richard Lindheim (współtwórca oryginalnego serialu), Shaquem Compere, Joseph C. Wilson i Lauretha Jones są producentami wykonawczymi.. Równ Jest emitowany w CBS i jest dostępny do transmisji strumieniowej oraz na żądanie w Paramount+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *