Seth Rollins o pomyśle powrotu CM Punka do WWE: Stay Out, You Cancer

Seth Rollins o pomyśle powrotu CM Punka do WWE: Stay Out, You Cancer

Źródło obrazu: WWE

Setha Rollinsa Nie chce mieć z tym nic wspólnego Cm Bank wrócić do WWE w dowolnym momencie w przyszłości.

Podczas dzisiejszego wydarzenia medialnego WWE 2K23 przemawiał Seth „Frickin’” Rollins Nick Houseman z Wrestling Inc. Do dyskusji na różne tematy. Zapytany o swoje przemyślenia na temat możliwego powrotu CM Punka do WWE, Rollins nie do końca pasował do swojej odpowiedzi.

„Och, Philly Phil, trzymaj się z daleka. Odejdź od ciebie, Raku. Odejdź ode mnie na zawsze” – powiedział Seth Rollins. „Nie, nie lubię Phila. nie lubię Phila; On jest idiotą. Och, właśnie się dowiedzieliśmy? Czy właśnie się dowiedzieliśmy? Wszyscy w pokoju mówią: „O nie, czy on to powiedział?” Tak, jest idiotą. Chodź. Tam to odkryliśmy. Wiedzieliśmy o tym tutaj. Nie chcę go z powrotem. Idź zajmij się czymś innym. PA pa pa. do zobaczenia później!”

Podczas gdy Rollins jasno wyraził swoje uczucia do byłego mistrza AEW, Punk nadal ma z nim kontrakt Wszystkie elitarne zapasy W tej chwili nie powinniśmy więc spodziewać się powrotu WWE w najbliższym czasie.

Czytaj więcej: Dax Harwood przeprasza za ostatnie uwagi na temat CM Punka i The Elite: Chciałem tylko wszystko naprawić

Co sądzisz o komentarzach Setha Rollinsa? Chcielibyście, żeby CM Punk wrócił do WWE? Daj nam znać, co myślisz, pojawiając się w sekcji komentarzy poniżej.

Jeśli używasz któregoś z powyższych cytatów, dodaj link do Wrestling Inc. Aby zapoznać się z tym artykułem w celu transkrypcji.

Poczta Seth Rollins o pomyśle powrotu CM Punka do WWE: Stay Out, You Cancer Zadebiutował reslezone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *