Shah Rukh Khan Jawan Prevue: Bohater czy złoczyńca?

Shahrukh Khan zaprezentował swój wyczekiwany film, Jawaan. Nadchodząca premiera we wrześniu przedstawia gwiazdę w roli głównej, z uznanym tamilskim reżyserem Atlee na czele. Film jest debiutem Atlee w kinie Bollywood. Poprzedni samochód wygląda bogato dzięki świetnej grafice i dynamicznym sekwencjom akcji.

Oprócz SRK w filmie występują także Nayanthara, Vijay Sethupathi i Sanya Malhotra. Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że Deepika Padukone może pojawić się w filmie epizodycznie.

Wydany wcześniej zwiastun pokazał SRK z bandażami, a najnowszy film daje więcej wglądu w film. Film zagłębia się w osobistą podróż SRK, która dąży do naprawienia krzywd społecznych.

Dialogi w filmie sugerują, czy SRK gra złoczyńcę, czy też bohater pozostaje niewidzialny. W krótkim filmie występują Nayanthara, Deepika Padukone i inni, którzy świecą w świetle reflektorów wraz z King Khanem, który przedstawia zupełnie nowego awatara.

SRK miał inny wygląd w zwiastunie, aby dać wizualną ucztę wszystkim fanom. Historia jest bardzo rozbudowana i zawiera wiele aluzji. Jednak film daje nam również poczucie różnych południowoindyjskich filmów, takich jak KGF, Matti Kusthi, Bigil i innych komercyjnych kotłów. Teaser doskonale oddaje charakter SRK, nie ujawniając roli, jaką gra.

Podsumowując, Shah Rukh Khan tworzy ogromne bryły wspólnie z Atlee Kumar.

Film trafi na ekrany 7 września. Jawan będzie dostępny w językach hindi, tamilskim i telugu. Ten thriller akcji został wyprodukowany przez Red Chillies Entertainment.

Ten post był ostatnio modyfikowany 10 lipca 2023 r. o godzinie 11:08

READ  W drugim sezonie serialu Last of Us występuje Kaitlyn Dever w roli Abby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *