Shakira zdaje sobie sprawę, że była oszukana przez słoik dżemu, o którym mowa w teledysku z głową w lodówce: raport

Fani Shakiry Myślę, że piosenkarka zdała sobie sprawę, że jej były mąż Gerard Piqué ją zdradza, kiedy wróciła do domu z trasy koncertowej i znalazła pusty słoik dżemu truskawkowego. Je dżem truskawkowy, ale jej mąż i dzieci podobno go nie lubią.

the Kolumbijska piosenkarka Najwyraźniej nawiązała również do wszechobecnego oskarżenia w teledysku, który wypuściła mniej więcej w czasie ich rozstania w zeszłym roku, który pokazywał bezcielesnego szefa jej współpracownika „Te Felicito” w lodówce, którą otwiera.

Odkrycie dżemu zostało zgłoszone przez ShowNews Today, wywołując szał w Internecie.

„W chwili, gdy Shakira zobaczyła butelkę dżemu, kiedy otworzyła lodówkę, wiedziała, że ​​to dla niej koniec” – powiedziała. napisał fan na Twitterze. Inny powiedział: „Dowiedziałem się, że mój były oszukiwał podczas dostawy soku w swoim samochodzie. Dowiedziałem się, że Shakira jest z pudełka dżemu. Nie obchodzi mnie, jak bardzo jesteśmy szaleni ani jak głośno brzmimy, gdy coś jest nie tak. , kobiety zawsze się dowiadują”.

Shakira wydaje nową piosenkę, która szczegółowo opisuje jej związek z EXGERARDEM PIQUE: „I’m good for you”

Shakira mogła oczerniać Gerarda Pique w swoim teledysku „Te Felicito”, kiedy otwiera lodówkę i znajduje w niej autora piosenek Rauw Alejandro. Gwiazda muzyki pop podobno znalazła w swojej lodówce słoik dżemu, co wzbudziło jej podejrzenia co do oszustwa Pique podczas jej nieobecności.
(Bruce Glykas/Shakira/Youtube)

Przedstawiciel Shakiry nie odpowiedział natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

W filmie, który mówi o kłamliwym byłym, który nie jest tym, kim się wydaje, Shakira śpiewa o „niemożności przybrania dwóch twarzy”, śpiewa: „Twoja rana nie otworzyła mojej skóry, ale się otworzyła. moje oczy.” Otwiera również lodówkę, aby znaleźć swoją główną gwiazdę w piosence, Rao Alejandro, co według niektórych fanów jest odniesieniem do jamowania Pique.

READ  Najlepsze horrory i promocje na Halloween do obejrzenia w 2022 roku

W wywiadzie dla brytyjskiego programu „This Morning” w maju zeszłego roku Shakira powiedziała, że ​​w filmie otworzyła lodówkę „aby dowiedzieć się prawdy. Więc idę do lodówki, a kiedy znajduję głowę Rauw Alejandro, co jest dość przerażające. ,” zaśmiała się.

ShowNews Today poinformowało, że w hiszpańskim programie telewizyjnym „Socialite” zauważono, że kluczem jest słoik dżemu. To właśnie podpaliło internet.

45-letnia gwiazda popu również odnowiła swój kolor przed Piqué w zeszłym tygodniu w nowej piosence, która odnosi się do jego nowej dziewczyny jako ekonomicznej wersji Shakiry i mówi, że nie wróciłaby do niego, nawet gdyby zaprosił ją na randkę .

Shakira (45 l.) i hiszpański piłkarz (35 l.) klasa w zeszłym roku Po 11 latach wśród plotek, że ją zdradza.

Shakira i Gerard Pique poznali się w 2010 roku i zerwali zeszłej wiosny wśród plotek o zdradzie.

Shakira i Gerard Pique poznali się w 2010 roku i zerwali zeszłej wiosny wśród plotek o zdradzie.
(David Ramos/Getty Images)

W „Sesjach muzycznych BZRP, t. 53”, We współpracy z argentyńskim DJ BizarrapemPo hiszpańsku Shakira śpiewa: „Jesteś poza swoją ligą” i „To jest dla ciebie, żebyś wariował, żuł, połykał, połykał i żuł. Nie wrócę z tobą, nie jeśli będziesz płakać, nawet jeśli błagaj mnie”.

Sprawa oszustwa podatkowego Shakiry: prokuratorzy żądają 8 lat więzienia i 24 milionów dolarów grzywny po tym, jak piosenkarka odrzuciła umowę Bly’ego

Nazywa siebie „She Wolf”, co jest nawiązaniem do jej piosenki z 2009 roku, dodając: „Kobiety już nie płaczą, kobietom płaci”.

Krytykuje również rzekomą dziewczynę Piqueta, mówiąc: „Zamieniłem Ferrari na Twingo i wymieniłem Rolexa na Casio”.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Spędza „dużo czasu na siłowni, ale może też trochę ćwiczy mózg” – dodaje.

Mają też dwóch synów, 9-letniego Milana i 7-letnią Sashę.

Mają też dwóch synów, 9-letniego Milana i 7-letnią Sashę.
(Getty Images)

Pique podobno śledził swoją żonę, nosząc Casio i widziano go, jak prowadził Renault Twingo po wydaniu piosenki.

READ  Taylor Swift ma nowy typ krocionogi nazwany jej imieniem

Podobno Shakira buduje również mur wokół swojego domu, aby chronić matkę Pique, która mieszka w pobliżu, według Marca. Odniosła się do swojej bliskości w „Sesjach muzycznych BZRP, Śpiew”, „Zostawiłeś mnie z matką jako sąsiadkę”.

Piosenka znalazła się na szczycie globalnej listy odtwarzania Spotify i pobiła rekord największej liczby wyświetleń na YouTube dla piosenki w języku hiszpańskim od czasu jej wydania w zeszłym tygodniu.

Była para poznała się w 2010 roku, kiedy wystąpił w jej teledysku do „Waka Waka”, oficjalnej piosenki tegorocznych mistrzostw świata. że oni zerwać Ostatnia wiosna.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Mają też dwóch synów, 9-letniego Milana i 7-letnią Sashę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.