Shohei Ohtani pomija start na wzgórzu, uderza Leadoffa Homera

Tempe, Arizona – Klub Aniołów był otwarty w sobotę przez mniej niż 30 minut, kiedy przedstawiciel zespołu poprosił media o ujawnienie się.

Jak tylko media się zebrały, urzędnik to ogłosił Shuhei Ohtani Nie rozpocznie swojego zaplanowanego meczu z White Sox na Camelback Ranch. Ale urzędnik dodał: Ohtani nie jest kontuzjowany, wciąż jest na dobrej drodze do rozpoczęcia sezonu zasadniczego Aniołów 7 kwietnia przeciwko Astros i że decyzja zostanie podjęta przez menedżera Joe Madona.

Około godziny później Maddon właśnie to zrobił, powtarzając, że Ohtani, który nadal walczy z Chicago jako wyznaczonym hitterem, prowadził mecz ze strzałem do domu na boisku w Hallos. 3-12 zwycięstwoBył bez szwanku i po prostu chciał zmienić swoją rutynę. Maddon powiedział, że Ohtani będzie startował przez następne dwa dni, a następnie rozpocznie Ligę Kaktusów w czwartek, jego ostatnią korektę przed dniem otwarcia.

„To będzie po prostu ćwiczenie na własnych warunkach, z tym, co według niego musi się przygotować” – powiedział Madon. „On woli robić to w ten sposób, a ja jestem za tym w 100%. To naprawdę wszystko.”

Otani powiedział, że podjął decyzję, wiedząc, że będzie Początek dnia otwarciaco opisał jako „wielki zaszczyt”. Powiedział, że chce dodatkowych dni odpoczynku zamiast rozpoczynania kilku czterodniowych dni odpoczynku.

„To nie powinno być problemem” – powiedział Otani. „Czułem się naprawdę dobrze podczas mojej ostatniej wyprawy i wciąż mam wiele dni pomiędzy nimi, więc zamierzam się dostosować, organizując sesje treningowe mrugnięcia na żywo lub sesje mrugnięcia.

„Czuję się całkowicie komfortowo z tym, jak sprawy mają się teraz i jak pozwalają mi odpowiadać za własne obciążenie pracą”.

„Nikt na tej całej liście nie robi tego, co robią” – powiedział Maddon. „Nikt w całej branży nie robi tego, co robi. Ostatnim razem grałem w Hazleton High School [Hazleton, Pa.]gdzie jednego dnia grałem shortstop, a następnego zainstalowałem.

„Nie ma dowodów. Nie ma ustalonego sposobu, aby to zrobić. Naprawdę wysłucham tego, co ma do powiedzenia. W zeszłym roku zadziałało dobrze. Więc nadal będziemy to robić.”

Madonn powiedział, że posiadanie Otani Stadium w czwartek umieściłoby go w swoim regularnym harmonogramie na sześć dni przed dniem otwarcia.

– Z tym czuje się najbardziej komfortowo – powiedział Maddon, dodając, że Ohtani prawdopodobnie będzie na 90 boiskach w otwarciu sezonu. „Musisz zrozumieć. Jest naprawdę rozważny, ma swój własny proces i własny program, jak przygotować się do robienia rzeczy. I nie zamierzam się w to wchodzić”.

Ohtani otrzymała w tym tygodniu dwie dobre wiadomości. Nie tylko nazwano to rozpoczęciem dnia otwarcia, ale MLB i MLBPA podobno doszły do ​​porozumienia – ale jeszcze nie zostały formalnie ogłoszone – kilka zmian zasad, w tym wprowadzenie tak zwanego „Wyrok Shuhi Ahtani„, co pozwala każdemu melonikowi, który służy jako przewodnik, pozostać w składzie, nawet po tym, jak zostanie wciągnięty jako wioślarz. Może to oznaczać do 50 dodatkowych bijaków dla Otaniego, który w zeszłym sezonie uciął .257/.372/.592 46 Homerów i 100 RBI.

„Słyszałem o tym plotki, ale nie byłem pewien, czy zostanie to wprowadzone” – powiedział Otani. „Teraz to znaczy, myślę, że będzie to ogromne dla mnie osobiście, a także dla zespołu”.

Fletcher dotarł do finału Złotych Rękawic w zeszłym sezonie w drugiej bazie. Miał 0.990 wyciągów procentowych i był w 95. percentylu w Ponadprzeciętne outy I zremisował na drugim miejscu DR (11).

– Słyszałeś, jak to mówiłem – powiedział Maddon. „Myślę, że jest najlepszy w łapaniu piłki w każdym meczu baseballowym, a jego ręka jest bardzo celna. Więc postaramy się to wykorzystać.”

Powrót do obozu
Rozgrywający Mike Trout wrócił do obozu po wzięciu udziału w pogrzebie, ale nie był w składzie przeciwko White Sox.

„Wolałbym, po wszystkich lotach, być dzisiaj naprawdę mądrym, a on się zgodził” – powiedział Maddon. „Więc zamierza wyjść i zrobić kilka rzeczy, ale w ogóle go nie będziemy naciskać”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *