Far Cry 6 dodaje skrzyżowanie Stranger Things i możesz zagrać w tę ogromną grę z otwartym światem za darmo | Gry | rozrywka

Far Cry 6 to ogromna strzelanka z otwartym światem, dostępna za darmo przez kilka następnych dni. Ogromna strzelanka firmy Ubisoft jest dostępna do pobrania i grania za darmo na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Bezpłatny okres próbny trwa od teraz do wieczora 27 marca. Jeśli jesteś fanem Stranger Things, istnieje dodatkowa zachęta, ponieważ możesz wypróbować nową crossoverową misję o nazwie „The Vanishing”.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do zawartości Stranger Things, po prostu ukończ misję edukacyjną w Isla Santuario i otwórz obóz partyzancki.

Ubisoft wyjaśnia: „Kiedy dotrzesz do obozu partyzanckiego, otrzymasz telefon od Juana i pojawi się tytuł zadania „ZNIKNIĘCIE”. Dostęp do tego zadania można również uzyskać, wybierając DZIENNIK > HISTORIE YARANA”.

W The Vanishing wejdziesz do pokręconej wersji Yara, inspirowanej grą Upside-Down, w której Yarans znika i nikt nie jest bezpieczny – nawet Chorizo.

„Twoim zadaniem jest odszukanie psiego przyjaciela Libertada i dowiedzenie się, co stało się z zaginionym Yaranem”.

Z dobrych wieści nie ma żadnych dodatkowych wymagań, aby uzyskać dostęp do darmowej wersji próbnej na PlayStation, chociaż użytkownicy Xbox będą musieli wykupić abonament Gold.

Możesz także zagrać w dwuosobową grę kooperacyjną ze znajomym lub za pomocą systemu dobierania graczy.

Tryb szczęścia jest dostępny dla dwóch graczy w dowolnym momencie gry.Możesz grać ze znajomym lub korzystać z crowdmakingu.

„Jeśli zostaniesz zaproszony do dołączenia do sesji gracza, który jest w trybie współpracy, możesz pominąć otwarcie obozu partyzanckiego, akceptując jego zaproszenie po samouczku”.

Akcja Far Cry 6 toczy się na tropikalnej wyspie pod rządami krwawego dyktatora.

„Witamy w Yara, tropikalnym raju zamrożonym w czasie. Jako dyktator Yarry, Anton Castillo jest zdecydowany przywrócić swój naród do jego dawnej świetności wszelkimi sposobami, a jego syn, Diego, podąża jego krwawymi śladami.

READ  Klasyczna gra symulacyjna firmy Kairosoft Dev Story jest już dostępna na Steam

Ich represyjne rządy wywołały rewolucję.

Far Cry 6 zawiera również ekscytującą przepustkę sezonową, zawierającą kultowych wrogów z poprzednich gier z serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *