Wojownik anime, który zostaje zaatakowany przez hakerów, którzy czynią go niegrywalnym

Obraz Guilty Gear Strive przedstawiający Fausta (po prawej) chwytającego i żującego Chipa Zanoffa (po lewej).

Włam się, gdy dostanie twój kod R.
zrzut ekranu: System łuku działa

Winny sprzęt w pamięci podręcznejARC System Works, atak piratów, którzy to zrobili Ponownie pojawił się śmiertelny exploit, który wydaje się powodować, że gra staje się niemożliwa do grania dla niektórych graczy online.

Podobnie jak większość konkurencyjnych gier, Winny sprzęt w pamięci podręcznej Ma sposób na przechowywanie danych gracza. Nazywa się to „Kodem R” i zawiera wszelkiego rodzaju informacje, od uchwytu w grze po rekordy wygranych i przegranych, między innymi statystyki. Nie jest to najbardziej stabilne, jak informowali gracze kilka lat temu Kod R nie powiódł się Będzie Nie zezwalaj na grę Aby skontaktować się z meczami online. W grudniu zeszłego roku hakerzy odkryli, że mogą zmienić szczegóły R-Code gracza, takie jak imię, w trakcie meczu, aby zakłócić grę. Wygląda na to, że exploit znów się pojawił, jak odkryli hakerzy Mogą zmienić nie tylko nazwę gracza, ale także Zmuszanie gracza do wysyłania wiadomości czatu w grze I twórz wycieki pamięci, które spowalniają dopasowanie do indeksowania. Ten problem wydaje się dotyczyć większości pilnieTryby online, w tym zręcznościowe, dojo, treningowe i inne.

tak jak pilnie powiedział pro Julian „Hotachi” Harris o godz Film z YouTube’a z 3 stycznia O exploicie, który wydaje się zdarzać w rzadkich odstępach czasu”, ponieważ każdy robi to hakowanie [appears to be on] czasu wschodnioeuropejskiego.” Na górze Wysyłanie nieustrukturyzowanych wiadomości i awarie gier, Hotashi zauważył, że hack może „spowodować pewnego rodzaju wyciek GPU lub procesora”. pilnie Aby spowolnić komputer do prędkości uniemożliwiającej odtwarzanie lub, co gorsza, „czarnego ekranu śmierci” komputera. Hotashi powiedział również, że chociaż bardziej prawdopodobne jest, że staniesz się celem tego exploita, jeśli jesteś wybitną postacią w społeczności, problem nie dotyczy tylko streamerów PC. Podobno dotyczy to również graczy konsolowych. Chyba nikt nie jest teraz bezpieczny.

Komentator bijatyk, Stephen „Sajam” Lyon, powiedział, że rozmowa o hakowaniu to ważna dyskusja mroźne fusyprzysługa obwód turniejowy gdzie pilnie Pojawi sięWystartuje 2 lutego. Dlatego gracze mają trudności z treningiem, podczas gdy te exploity są powszechne.

wyjąkał

Istnieje funkcja, która pozwala śledzić ludzi Winny sprzęt w pamięci podręcznej— powiedział Sujem. „Więc nawet jeśli dana osoba nie transmituje swoich meczów na żywo, będziesz wiedział, kiedy ludzie grają i robią rzeczy online. Tak więc sposobem na to jest granie offline.”

Kotaku reached out to Arc System Works for comment but didn’t receive a reply before publication. However, Zack “Shini” Tan, an Arc System Works producer said on Twitter that he’s “POWRÓT DO BIURAI spójrz na raporty.

Tymczasem exploit R-Code stał się tak zły, że A.J pilnie Mistrzostwa VTuber Miała rozpocząć się 6 stycznia Opóźniony Dotychczas. Miejmy nadzieję, że Arc System Works wkrótce rozwiąże ten problem, aby ludzie mogli wrócić do grania w gry.

READ  Losowo: sprzedaż konsol przewyższa ogólnie słabą sprzedaż oprogramowania Wii U

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *